Poďakovanie voličom.

logo_kss www.ipolitika.sk

Ďakujeme všetkým poctivým a statočným občanom za hlas odovzdaný v prospech KSS. Napriek neúspechu v týchto voľbách Váš hlas nie je stratený. Je svetlom do budúcnosti pre nasledujúcu generáciu bojovníkov za ideály marxizmu-leninizmu a proletárskeho internacionalizmu., za spravodlivosť v prospech vykorisťovaných, pracujúcich a nezamestnaných.

Tieto voľby považujeme za nedemokratické a nespravodlivé. Pozícia Komunistickej strany Slovenska – strany bez kapitálu a sponzorov, strany bojujúcej za práva vykorisťovaných, pracujúcich a nezamestnaných ľudí nie je rovnocenná so stranami, ktoré podporujú kapitálové skupiny, médiá, zlodeji a zahraniční mecenáši. Strana sa zúčastnila volieb v nerovnej súťaži.

www.ipolitika.sk
…..Napriek nepriaznivému výsledku v týchto voľbách náš boj bude pokračovať až do víťazného konca – do zrušenia nespravoslivého kapitalistického systému a prevzatia politickej i ekonomickej moci do rúk vykorisťovaného, oklamaného a okrádaného ľudu Slovenska. Naša strana je tu 90 rokov a bude i naďalej. Zvíťazíme !
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Poďakovanie voličom.

  1. názor.. hovorí:

    Nevadí. Dobrá myšlenka za kterou stojíte a se kterou jste oslovili voliče se nikdy neztratí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>