Neúspech komunistov neodradí

logo_kss www.ipolitika.sk

Informácia z prvého rokovania sekretariátu KSS po voľbách do NR SR 2012.

S odstupom niekoľkých dní od vyhlásenia volebných výsledkov v predčasných parlamentných voľbách do NR SR sa vo štvrtok 15. marca v Bratislave stretlo vedenie Komunistickej strany Slovenska. Bez emócií a rozčarovania, s reálnym pohľadom na situáciu sa hovorilo o výsledku predčasných parlamentných volieb, o faktoroch, ktoré ovplyvňovali tak obrovský prepad hlasov v neprospech komunistov, ale predovšetkým o reálnych možnostiach strany, východiskách a postupe pri vyvedení strany zo zložitej situácie.

.
Vedenie si plne uvedomuje situáciu v ktorej sa Komunistická strana Slovenska v tejto etape ocitla a v krátkom čase pripraví návrhy postupu a možné východiská, ktoré predloží na rokovanie Predsedníctva ÚV KSS 30. marca 2012 v Lučenci a následne 31. marca 2012 v Žiline na rokovaní najvyššieho orgánu medzi zjazdmi Ústrednom výbore KSS.
.
www.ipolitika.sk
Aj touto formou vedenie strany ďakuje všetkým komunistom i sympatizantom, ktorí v predvolebnej kampani vynaložili maximálne úsilie pre propagandistickú prácu, s cieľom šírenia myšlienok programu komunistickej strany medzi občanov, a zároveň vysoko oceňuje zmobilizovanie všetkých síl pre vyzbieranie potrebnej finančnej čiastky na zloženie kaucie.
.
Vyjadruje presvedčenie, že napriek vážnej a zložitej situácii, do ktorej sa volebným výsledkom strana dostala, neupadne do porazeneckej apatie a averzie. Je veľa dôvodov pre ktoré KSS musí prekonať traumu z neúspechu (prehry) a opäť sa postaví a bude pokračovať v svojej činnosti na súčasne politickej scéne.
.
O záveroch rokovania najvyšších orgánov strany bude /svojich členov/ informovať vnútrostraníckou linkou.
.
Sekretariát KSS
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>