Námestie baníkov v Rožňave 22 rokov po…

rv_w www.ipolitika.sk

Vo štvrtok 1. marca 2012 zažilo Námestie baníkov v Rožňave – srdci Gemera sviatok. Po 22 rokoch útrap, ponižovania, klamstiev o socializme a dehonestácii slušných pracujúcich ľudí zo strany predstaviteľov režimu privatizérov a zlodejov zdvihli konečne komunisti Gemera hlavu.

Za hlasnej reprodukcie revolučných, robotníckych a komunistických piesní manifestovali komunisti Gemera na tomto námestí, priamo pred biskupským úradom. Verejne a nahlas dali najavo svoju existenciu a odhodlanosť bojovať za práva pracujúcuich a nezamestnaných. Niekoľko desiatok komunistov a okoloidúcich si pod červenými vlajkami robotníckeho hnutia a KSS vypočulo programové tézy Komunistickej strany Slovenska s ktorými ide do volieb.

.
www.ipolitika.sk
Predstavili svojich kandidátov pre parlamentné voľby z regiónov Gemera, Spiša a Košíc. Diskutovali vzájomne medzi sebou i so sympatizantami KSS, potencionálnymi voličmi a občanmi Rožňavy o politickej a ekonomickej situácii občanov Slovenska v čase krízy, nezamestnanosti a morálneho úpadku spoločnosti. Hľadali a konzultovali východiská z tejto nepriaznivej situácie.

Komunisti Gemera dnes 1. marca 2012, 22 rokov po protisocialistickom prevrate v ČSSR znovu zdvihli hlavy. Začína boj o charakter budúcnosti krajiny, boj o holé prežitie čestných občanov v krízou a marazme zmietanej krajine s názvom Slovensko. V krajine ovládanej zahraničným kapitálom, predajnými a sprofanovanými politikmi, privatizérmi a zlodejmi.

Už toho bolo za 22 rokov dosť!
.
Nech žije socializmus.
Peter Nišponský
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>