Na vedomie poctivým občanom

99_w www.ipolitika.sk

Komunistická strana Slovenska, súdruhovia, komunisti, občania.

Dovoľte, aby som Vás oboznámil s mojou skúsenosťou, ktorá sa týka takzvanej „demokracie“ a “slobodných” volieb v tejto republike. Súhlasím s vašimi názormi a presvedčeniami.
Som pracujúci a čestný občan Slovenskej republiky, ale to, čo sa mi stalo včera 28.2.2012, 17:00, vážne otriaslo mojim presvedčením v akom štáte to vlastne žijem.

.
Včera ma na adrese môjho trvalého bydliska hľadala kriminálna polícia, vraj odo mňa niečo potrebujú vedieť. Brat ich nasmeroval na moje súčasné bydlisko. Kriminalista mi na moje prekvapenie ukázal petíciu za vznik Hnutia 99% a na ňom medzi desiatkami iných moje iniciály s mojou adresou, s mojím číslom občianskeho preukazu a čo je najviac zarážajúce s mojím podpisom. Vyšetrovateľ mi v krátkosti vysvetlil, že vyšetrujú podvodné konanie, a či podpis na petičnej listine je môj. Samozrejme po skúške vlastnoručného podpisu nedošlo k zhode a takisto ani ostatné desiatky podpisov neboli pravé. Policajt poďakoval za spoluprácu a šiel vyšetrovať ďalšie podpisy.
.
Potom sa mi začali vynárať otázky: Odkiaľ Hnutie 99% malo moje iniciály, moje meno, číslo občianskeho a podobne? Odkiaľ majú mená ostatných sfalšovaných ľudí, ktorí svojim údajným podpisom „súhlasili“ so vznikom tejto pseudostrany, čo nás má spasiť?
.
www.ipolitika.sk
Zovšadiaľ nás toto čudné hnutie bombarduje riešeniami, sľubmi, pokorou pričom kampaň majú asi najdrahšiu. Strana, ktorá nám z médií sľubuje ako všetko bude fajn, ak ich zvolíme, vlastne ani nemala vzniknúť. Dopustila sa nechutného podvodu najhrubšieho zrna a nehanbí sa vôbec niečo prezentovať.
.
Vážení finančníci a podvodníci z Hnutia 99%, choďte do volieb, ale priamou poctivou cestou a nezneužívajte pri tom moje meno a môj súhlas, ktorý som by som vám nikdy nedal. Touto cestou vám „ďakujem“ za hanbu, čo ste mi spôsobili, keď v mojom rodičovskom dome zvoní kriminálka.
.
Vážení poctiví občania, na mojej negatívnej skúsenosti Vám len chcem ukázať, že kapitalistické skupiny, ktoré sa vydávajú za demokratické strany, sa v skutočnosti ukazujú ako najpodlejší klamári. Neštítia sa používať praktiky podvodu a falšovania ako naivné deti na základnej škole. Nestáli by mi ani za riadok, ale vzhľadom na včerajšiu návštevu muža s odznakom Polície SR som napísal aspoň týchto pár.
.
Žiaľ podvod a klam sú metódy, ktoré na nás občanoch uplatňujú od roku 1989 všetky parlamentné i mimoparlamentné buržoázne strany, ktoré súčasný protiľudový režim vyhlasujú za „demokraciu“.
.
Vážení poctiví spoluobčania, neváhajte a 10. Marca rozhodnite o svojej budúcnosti.
.
KSS má číslo 14
Rastislav Kurek
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>