Ján Slota: Voľby komplexne zhodnotí Snem SNS 26. mája / Ďakujeme skalným voličom, že ocenili naše reálne vízie

Ján-Slota-22-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 20. marca 2012 – Predsedníctvo Slovenskej národnej strany sa na dnešnom zasadnutí venovalo výsledkom parlamentných volieb. Po obrovskom tlaku médií, kampaniach rôznych organizácií tretieho sektora a tzv. demokratických intelektuálnych skupín, ktoré vytrvalo mediálne likvidovali dobré meno SNS v spolupráci s prieskumnými agentúrami, dlhodobo vydávajúcimi skresľujúce volebné prognózy s cieľom navádzať občanov k pesimistickému volebnému výsledku pre SNS, sa SNS tesne nedostala do parlamentu.

Členovia predsedníctva analyzovali pozíciu SNS po voľbách, ktorú nepovažujú za dobrý výsledok, ale strana pokračuje ďalej a cíti pred sebou nové výzvy.

“My, členovia SNS, strany, ktorá existuje už 141 nie vždy ľahkých rokov, sme síce volebnú bitku nevyhrali, ale takých prekážok a ťažkých období Slovenská národná strana vo svojej histórii prekonala už viac a vždy sa postavila na nohy pevnejšia a silnejšia. Dnes to nemôže byť inak,” povedal predseda SNS Ján Slota a dodal: “Sme presvedčení, že naša pravda, ktorú hovoríme vždy a za každú cenu a o ktorej sa nám v uplynulých voľbách, žiaľ, nepodarilo slovenský národ presvedčiť, sa zhruba do dvoch rokov ukáže. Verím, že čas nám dá za pravdu v tom, že slovenský národ mal v tomto rozhodujúcom období počúvať naše reálne pomenúvanie vecí a udalostí, ktoré stoja ako prekážky pred ďalšou existenciou Slovenskej republiky a jej štátnosti, a nie podľahnúť pekným sľubom tých, ktorí neslúžia svojmu národu, ale cieľom EÚ, a na tom v blízkej budúcnosti pohoria.”

www.ipolitika.sk

Predsedníctvo SNS dnes rozhodlo o termíne konania Snemu SNS – uskutoční sa 26. mája 2012 v Žiline. Na ňom SNS vyhodnotí výsledok parlamentných volieb komplexne spolu s personálnymi riešeniami a s programovým výstupom na najbližšie dva roky pre stranu i pre Slovensko.

Predsedníctvo SNS dnes vyjadrilo poďakovanie skalným voličom SNS a oceňuje, že pochopili, že v predvolebnej kampani sa SNS nechcela zapáčiť voličom sladkými rečami a nereálnymi sľubmi, ale predkladala reálne vízie a riešenia, o ktorých je strana presvedčená, že sú jedinými možnými pre zlepšenie života našich občanov, ale aj pre záchranu slovenského národa a štátnosti v globalizujúcej sa Európe.

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>