Ján Slota: Spišiak by si zaslúžil víťazstvo za neschopnosť

predseda-u-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 5. marca 2012 – SNS vyjadruje úžas nad informáciou, že policajný prezident Spišiak je v rámci strednej Európy vraj považovaný za jedného z najlepších policajných prezidentov. Sme presvedčení, že toto indivíduum by si zaslúžilo skôr prvé miesto v hlúposti a neschopnosti, a to nielen v rámci strednej Európy, ale celého sveta. Nevieme, kto takto úspešne posudzuje jeho prácu, ale buď má veľmi zlé informácie o jeho činnosti, alebo ide o informáciu čisto na objednávku a dobre zaplatenú.

Veď na Slovensku sme aj v týchto dňoch svedkami jeho chaotického riadenia PZ SR, keď sa výrazne až agresívnym spôsobom mieša do kauzy vyšetrovania podpisov pod založenie strany 99 %. K obhajobe tejto strany nás nevedú nijaké sympatie, ale je priam absurdné, ako si policajný prezident dovolí zneužívať právomoci verejného činiteľa a zneužívať stovky policajtov na čudné vyšetrovanie tak mediálne prezentované policajným prezidentom a uskutočňované až v predvečer volieb – ide o jednoznačný atak proti jednej z politických strán, ktoré kandidujú vo voľbách.

www.ipolitika.sk

SNS na základe týchto skutočností vyjadruje razantný protest proti permanentnému zneužívaniu Ministerstva vnútra SR i Policajného zboru SR Jaroslavom Spišiakom a dúfa, že nová vláda vyvodí voči tejto komickej postavičke v uniforme plukovníka policajného zboru dôsledky, aké si za svoj “prínos” do Policajného zboru SR zaslúži.

Ján Slota, predseda SNS

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>