99%: Hrozí, že zametanie Gorily pod koberec začalo už za Lipšica

99_logo www.ipolitika.sk

Minister vnútra Daniel Lipšic po voľbách podozrivo mlčí o kauze Gorila. Môže to naznačovať, že za jeho prispenia začal proces ututlávania tohto odporného korupčného sprisahania.

Hnutie 99% – občiansky hlas vyzýva ministra vnútra Daniela Lipšica, aby ešte pred odchodom z funkcie verejnosť realisticky informoval o stave vyšetrovania kauzy Gorila. Pred voľbami dlhé týždne vyvolával nádeje, že vyšetrovanie sa hýbe dopredu. Zatiaľ však okrem dvoch súkromných blogov minister vnútra nepredostrel žiadne uspokojivé výsledky vyšetrovania tejto najzávažnejšej korupčnej aféry v dejinách Slovenska.

Ak Daniel Lipšic pred odchodom z funkcie nepovie, aký je skutočný stav vyšetrovania, mediálne vystúpenia ministra vnútra sa ukážu len ako štátom platená reklamná akcia zameraná na získanie preferenčných hlasov pre jeho osobu.

www.ipolitika.sk

Ak vyšetrovanie nenapreduje preto, lebo riaditeľ SIS doteraz nezbavil mlčanlivosti kľúčových príslušníkov tajnej služby, a minister vnútra Lipšic o tom zámerne mlčí, dostáva sa do podozrenia, že je súčasťou zametania kauzy Gorila pod koberec.

99% vyzýva ministra vnútra, aby konečne povedal ľuďom pravdu o tom, kam sa uberá vyšetrovanie Gorily.

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>