5 dôvodov, prečo voliť SDKÚ-DS

sdku www.ipolitika.sk

Prvý dôvod: Slovensko sme odovzdali vždy v lepšom stave, v akom sme ho prevzali. Aj dnes ponúkame program a odborníkov, ktorí dokážu Slovensko opäť posunúť ďalej, ktorí dokážu tvoriť nové pracovné miesta a tak zlepšovať životnú úroveň, najmä strednej vrstvy a mladých rodín s deťmi.

Druhý dôvod: Hráme s otvorenými kartami. Na rozdiel od niektorých strán sa jasne vyjadrujeme, lebo si myslíme, že je poctivé, aby volič pri rozhodovaní tieto postoje poznal.

Napriek všetkým problémom si myslíme, že pre Slovensko je najlepšia stredo-pravá vláda, plne podporujeme takúto alternatívu a lídrom pravice môže byť len ten, kto nepôjde do vlády so Smerom.

www.ipolitika.sk

Tretí dôvod: Náš hlas neskončí vo vláde so Smerom. Nevymeníme naše princípy a hodnoty za účasť vo vláde za každú cenu. Zámery zo Smeru považujeme za tak nebezpečné, a tak nezlučiteľné s našim programom, že na naša účasť vo vláde so Smerom neprichádza do úvahy.

Štvrtý dôvod: Chceme dokončiť, čo sme začali. Zápas o spravodlivosť. Podpora rodín a strednej vrstvy. Stop zadlžovaniu Slovenska.

Piaty dôvod: Ochránime dobré veci. Rovnú daň. Druhý pilier. Reformy v justícii. Dohliadneme na vymenovanie generálneho proukártora. Udržíme Slovensko na hlavnej európskej koľaji.

Dobré dôvody voliť SDKÚ-DS. 

 

zdroj: sdku-ds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>