Zuzana Martináková bola online: Bolo by skvelé, keby sa politickými mŕtvolami stali gorilie tváre!

rtpd www.ipolitika.sk

Zuzana Martináková bola online na Topky.sk

Dobrý deň p. Martináková, bolo by dobré, keby ste sa do parlamentu dostali. Myslíte si však, že máte vôbec nejakú šancu pri súčasných stranách s ich vysokými preferenciami? Želám veľa šťastia. J.

Šanca pre kohokoľvek, je v rukách ľudí, voličov. Predstavte si situáciu, že by u nás neboli dovolené prieskumy a z médií by ste dostávali jedinú informáciu:” Rozhodujte sa podľa svojho presvedčenia.” Myslím, že by výsledok veľmi prekvapil. Je zlé rozhodovanie podľa prieskumov, je to manipulácia. Rozum a srdce sú najlepším radcom. Lebo v týchto voľbách ide naozaj o veľa. My hovoríme zodpovedným rodičom, že ide o budúcnosť našich detí.

 

Pani Martinakova, Vasa strana ma moj hlas!A chcem aj ja “vydupat” lepsie podmienky a budcnost pre nase deti , ale ako?
Podporou iných ľudí v politike a programu, ktorý bude zodpovedný voči našim deťom. Myslíte si, že sa nám poďakujú za dlhy, ktoré im tu necháme? Za skorumpovanú, vykradnutú krajinu, kde sa ľudia k sebe chovajú ako nepriatelia? Treba odlíšiť chyby od zla. Chyby robí každý a dajú sa napraviť. Ale zlo nás všetkých ničí. Zdá sa, že ľudia na Slovensku prestali rozlišovať zlo a nevedia sa proti nemu postaviť.

 

Aké kroky chce strana Robíme to pre deti presadiť v prospech zdravia detí?

Už som spomínala doplatky na lieky pre školopovinné deti, ale problém zdravotníctva je oveľa širší. V prvom rade zabrániť ziskom zo zdravotného poistenie pre finančné skupiny. Postavila som sa proti tomu už pri zákonoch za čias Rudolfa Zajaca a vždy budeme tvrdiť, že z povinného poistenia sa nesmie tvoriť zisk.

 

www.ipolitika.sk

Pani Martináková, páči sa mi vaša odvaha, s akou sa púšťate do boja za lepšie sociálne prostredie našich a nás všetkých, proti byrokracii a korupcii. Zaujíma ma, či myslíte aj na mladé rodiny s malými deťmi, ich problémy s bývaním a najmä na ich existenčné problémy.
Mladé rodiny sú pre nás priorita. Venujeme im najväčšiu časť nášho programu. Od riešenie rodičovského príspevku, po podporu výstavby nájomných bytov. Vieme, že mladá rodina má veľmé problémy. Ak si chce založiť rodinu, zadĺži sa, odkladá príchod prvého dieťaťa, lebo je zaťažená hypotékou, pôžičkami. Spolu s dlhom štátu je to obrovská záťaž. Preto tak dôrazne hovoríme, že nám ide o deti. Lebo sme na zlej ceste.
Dobrý deň p. Martináková.Príjmite srdečný pozdrav spod Dukly.Chcem povedať, že mi je smutno z informácii, ktoré nás zaplavujú v poslednej dobe. Ľudia nechápu čo sa tu deje? Gorila, generálny prokurátor, zisk zdravotných poisťovní, stranícke nominácie… je pred voľbami a staré tváre nám sľubujú zas prácu, prosperitu a istoty. Máte plnú pravdu, kým to nevezmú do rúk ženy ako trebárs vo Fínsku,na Islande, v Litve, či Nemecku, nebude tu politická kultúra ani snaha niečo riešiť. Naše deti naozaj budú hypotekárni otroci a bojím sa aby nenastal čas, kedy sa nielenže nebudú tešiť na maturitu alebo štátnice, ale budú sa ich báť kvoli tomu, čo potom? Držím palce!
Dobrý deň, pozdravujem Vás na východe. Áno, veľa ľudí si uvedomuje, že už nemajú kam cúvať. Apatia nič nevyrieši. Sme zodpovední za svoje deti a tak by sme sa mali správať. Preto je taký dôležitý a vzácny krok, ktorý urobili ženy, že sa chcú angažovať a niečo zmeniť. Vždy keď je v rodine zle, matka zaberie. A u nás je naozaj zle. Ľudia sa pýtajú komu veriť. No Gorilým tváram určite nie. Preto je angažovanie žiem dôležité. Môžu prispieť k porážke zla a prinoesť trochu dobra do celej spoliočnosti. Potrebujeme ho ako soľ. Vedie nás zodpovednosť za naše deti. Všetky deti vtejto krajine. V mene všetkých kandidátov Robíme to pre deti Vám ďakujem za otázky a diskusiu na www.topky.sk a úprimne želám Vašim rodinám všetko dobré.

 

Celý rozhovor si môžete tiež prečítať na topky.sk

 

Zdroj: rtpd.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>