Vyše tisícka Ružomberčanov zavítala na míting KDH

02_KDH_logo_basic_white rectangle_pozitiv_rgb www.ipolitika.sk

V športovej hale Koniareň v Ružomberku sa v sobotu 25. februára  2012 uskutočnil ďalší z mítingov Spievankovo. Podujatie je určené najmä pre deti a ich rodičov, ktorých sa tu stretlo viac ako 1000. V programe vystúpili umelci -  Richard Čanaky a Mária Podhradská.

Podujatie otvoril bývalý ružomberský primátor Michal Slašťan. Privítal na pódiu predsedu KDH Jána Figeľa, ktorý sa prihovoril prítomným týmito slovami: „Som veľmi šťastný, že tu vidím také obrovské množstvo mladých rodín s deťmi. Deti a rodina sú jedinou istotou pre perspektívnu budúcnosť nášho Slovenska.
Na podujatí sa zúčastnili mnohí kandidáti za KDH. Občania sa mali možnosť s nimi rozprávať už počas programu pre deti, ale aj po skončení oficiálnej časti. Na stretnutie prišli okrem rodín s malými deťmi aj seniori, ktorí  tak využili možnosť stretnúť sa s kandidátmi.

www.ipolitika.sk

Mnohých potešilo, že KDH dokáže aj na takýchto akciách spájať generácie„V našom programe si nájdu svoje nielen mladší, ale aj starší a rodiny. Politika KDH vždy bola a je zodpovedná a zameraná na podporu rodiny. Myslíme zároveň aj na ich budúcnosť,“ uviedol predseda NR SR Pavol Hrušovský na konci stretnutia.

Predseda KDH Ján Figeľ po skončení Spievnakova poukázal na dva dôležité aspekty spájajúce sa s Ružomberkom. „KDH stálo pri zrode Katolíckej univerzity v Ružomberku, ktorá dnes je dôležitou súčasťou slovenského vysokého školstva. Dnes chcem s radosťou povedať, že o niekoľko dní sa budú otvárať obálky na úsek Ivachnová-Hubová, pričom následne v priebehu niekoľkých mesiacov začne výstavba druhého najťažšieho úseku diaľnice D1.“

 

zdroj: kdh.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>