Verejná diskusia: Kroky k spravodlivej justícii

www.ipolitika.sk

Vymožiteľnosť práva na Slovensku je v žalostnom stave. Sudca Peter Paluda, ústavný právnik Milan Galanda a advokát Alojz Baránik dnes o 19:00 v Liberálnom dome predstavia riešenia SaS.

Nie je žiadnym tajomstvom, že vymožiteľnosť práva na Slovensku je v žalostnom stave. Potvrdzujú to aj každoročné hodnotenia v porovnaní s inými krajinami.

www.ipolitika.sk

Slovensko, žiaľ, hlboko zaostáva za priemerom. Neutešený stav slovenskej justície samozrejme negatívne vplýva na všetky sféry spoločnosti. Práve vymožiteľnosť práva patrí medzi základné piliere zdravého podnikateľského prostredia, ktoré je jedinou zárukou rozvoja pracovného trhu a vytvárania nových  pracovných miest. Pokiaľ štát naozaj chce podporovať tieto procesy musí nevyhnutne uskutočniť kroky na efektívne sfunkčnenie justície v prospech občanov. Strana SaS má vo svojom programe rešenia, ktoré sú zárukou pozitívnych zmien. Ich presadenie je v záujme celej spoločnosti.

 

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>