SaS: Stredo-pravá vláda je reálnou alternatívou

www.ipolitika.sk

Najlepšou alternatívou po voľbách je stredo-pravá vláda, lebo len takáto vláda dokáže skutočne riešiť problémy, ktoré stoja pred nami a ktorým čelí Slovensko.

“To, čo ponúka Smer, je programový zlepenec, ktorý nemôže fungovať najmä v čase krízy. Najlepšou alternatívou je stredo-pravá vláda, len ona dokáže skutočne riešiť problémy. SaS dnes hovorí jasné áno stredo-pravej vláde,” vyhlásil Daniel Krajcer (SaS).

www.ipolitika.sk

Vzniku takejto vlády doteraz bránili dva mýty. “Tvrdenie, že máme nulový koaličný potenciál a rozdielny pohľad na euroval. Ani jeden z týchto mýtov už dnes neplatí. Každému je jasné, že spoluprácu so SaS pripúšťajú všetky stredo-pravé strany a hlasovanie o eurovale už zjavne nie je problém.” Tzv. holandský model už pred niekoľkými dňami pripustil ako alternatívu aj predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda.“Ak je to možné dnes, prečo to nebolo možné v októbri? Prečo musela padnúť vláda a nemohli sme pokračovať v dobre naštartovaných reformách.“

Pravica prežíva v posledných mesiacoch náročné, ale potrebné obdobie očisty.“Ak pravicoví voliči rezignujú, môžeme sa pripraviť na ústavnú väčšinu Smeru, ktorá hrozí. Prieskumy ukazujú, že voliči Smeru určite voliť prídu, preto je dôležité, že SaS hovorí jasné áno pre stredo-pravú vládu.”

 

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>