Priama demokracia

pravo a spr www.ipolitika.sk

Priatelia,

Politický boj je vyhrotený. Občania sú znechutení a nahnevaní. Politické strany sú všeobecne verejnosťou odmietané. Marcové voľby neprinesú zásadné zmeny. Mali by sme sa , ako strana, vyprofilovať ako skutočný tvorca a obhájca práva a spravodlivosti, čo však znamená, že budeme presadzovať skutočný obsah týchto pojmov a s tým súvisiacu potrebu zmeny systému spravovania spoločnosti. Základ takého systému je v PRIAMEJ DEMOKRACII ” !

Odporúčam, celú našu činnosť nasmerovať v duch týchto hesiel, v tomto duchu robiť a prezentovať naše programy a umiestniť tento text na titulné stránky nášho webu.

www.ipolitika.sk

“Snažíme sa o vznik takého hnutia, ktoré zároveň s tým, že sa bude snažiť uchopiť politickú moc, bude plánovite pripravovať odstránenie moci politických strán zo systému riadenia spoločnosti.”

Ak príde “PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ”, bude tu aj “PRIAMA DEMOKRACIA” !
Ak príde “PRIAMA DEMOKRACIA”, bude tu aj “PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ” !

 

zdroj: http://pas.openair.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

2 Responses to Priama demokracia

  1. death sniper hovorí:

    to mozete skusat doma na svoje deti, ze vy chcete priamu demokraciu! priama demokracia sa robi na ulici. to co vy chcete, je len ziskat dalsi cas na udrzanie tohoto prehniteho systemu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>