Predseda Mostu-Híd Béla Bugár stráca súdnosť

berenyi_jozsef_29 www.ipolitika.sk

S veľkým počudovaním sme zaregistrovali, že Béla Bugár, predseda strany Most-Híd, obviňuje Stranu maďarskej koalície pomaly už aj zo zlého počasia na Slovensku.

Na poslednej tlačovej besede  8. februára povedal, že očakáva, že na konci volebnej kampane budeme vyzývať ľudí, aby sa nezúčastnili na voľbách, tak ako sa to údajne stalo aj počas posledných komunálnych volieb v roku 2010 v Komárne.

Zdá sa nám, že Béla Bugár pod vzrastajúcim tlakom verejnosti, aby odstúpil, pretože jeho meno figuruje v spise Gorila, už stráca súdnosť.

www.ipolitika.sk

SMK ide do volieb so zámerom získania čo najväčšieho počtu hlasov. A práve preto  vyzýva občanov, aby sa zúčastnili na voľbách. Zároveň vyzýva tých, ktorí súhlasia s naším volebným programom ohľadom tvorby pracovných príležitostí, výrazných protikorupčných opatrení, aby hlasovali za našich kandidátov.
Žiadam Bélu Bugára, aby sa neustále nezaoberal záležitosťami SMK, ale aby vyhovel požiadavkám veľkej časti verejnosti, ktoré vyslovujú aj na demonštráciách.

József Berényi, predseda SMK

Bratislava 8. 2. 2012

 

zdroj: mkp.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>