Parlamentné gorily platia 1,5 milióna za očierňovanie hnutia 99%

11106641-99-percent www.ipolitika.sk

Parlamentné strany investujú do očierňovania hnutia 99% – občiansky hlas viac ako 1,5 milióna eur. Informovali nás o tom viaceré PR agnetúry, ktoré odmietli túto špinavú ponuku gorilých strán.

Podľa agentúry Focus by 99% volilo 6,9 percenta voličov, čím sme sa stali štvrtou najsilnejšou stranou. Stupňujúce sa útoky goríl, ktoré urobia a povedia čokoľvek, len aby si udržali moc, dosvedčujú, že naše preferencie sú reálne.

Podľa kvalifikovaných odhadov 99% – občiansky hlas minú parlamentné strany na volebnú kampaň dohromady 15 miliónov eur. Suma presahujúca 1,5 milióna eur na antikampaň proti 99% je teda vyššia ako 10 percent z ich celkového predvolebného rozpočtu.

www.ipolitika.sk

Okrem PR agentúr, ktoré odmietli prijať zákazku od gorilých strán, nás o platenej očierňovacej kampani proti 99% informovali aj viacerí novinári. Uviedli, že sú proti nám nasadené najmenej dve profesionálne agentúry s úlohami vymýšľať proti 99% klamstvá a vhodne ich podsúvať médiám.

Upozorňujeme, že parlamentným stranám sa na volebnú kampaň skladajú slovenskí daňoví poplatníci. Peniaze zo štátneho rozpočtu sú takýmto spôsobom zneužívané na mediálne manipulácie, osočovanie a šírenie neprávd s cieľom udržať skorumpované gorily pri moci.

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>