OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti plnia sľuby

matovic www.ipolitika.sk

22 rokov nám politici dokazovali, že sú niekto viac. 22 rokov svojich voličov opíjali rožkom a sľubovali, že si imunitu zrušia. 22 rokov si hľadali výhovorky, prečo sa to „žiaľ“ nepodarilo.

Prišli predčasné voľby a s nimi unikátna príležitosť poslancov prinútiť priestupkovú imunitu zrušiť.
Chopili sme sa jej a demonštratívnym parkovaním na 500 zakázaných miestach po Slovensku sme burcovali ľudí, aby bombardovali poslanecké e-mailové schránky výzvou za zrušenie priestupkovej imunity. Za necelé tri týždne tak cez našu stránku 15 tisíc ľudí rozposlalo poslancom vyše 4 milióny e-mailov. Boli sme otravní ako muchy, až kým sme postupne nezískali prísľub všetkých koaličných strán, že za zrušenie imunity budú hlasovať.

www.ipolitika.sk

Dali sme verejný sľub, že v prípade zrušenia imunity, urobíme na oslavu ohňostroj. Hoci nám predseda NR SR Pavol Hrušovský zakázal urobiť ohňostroj z terasy pred NR SR, sľub aj napriek tomu plníme a pozývame ľudí, ktorí si chcú vychutnať víťazstvo ľudí nad politikmi, aby prišli pozrieť na parádny ohňostroj v nedeľu 5. 2. 2012 o 17:30 z parkoviska vedľa Nového mosta pod Bratislavským hradom. Najlepšie ho uvidíte z nábrežia Dunaja, z areálu Bratislavského hradu a z lávky pre peších na Novom moste. Srdečne ste všetci vítaní.

Igor Matovič
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

 

zdroj: obcajniludia.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti plnia sľuby

  1. Už vás nevolím! hovorí:

    Pán Matovič. Som dôchodca a posledne som vás volil- zakrúžkoval. Vás “obyčajných ľudí”! Vytriezvel som z eufórie počas vášho vystupovania v parlamente a vášho vystupovania na verejnosti (a aj v novinách, hlavne vo vašich!). A to hlavne pre vaše arogantné vystupovanie a urážanie všeobecne. A vaše vystupovanie v parlamente, v zákonodarnom orgáne hovorí za všetko.Je veľmi rafinované prepísať vaše Regionálne celoslovenské noviny na manželku a tvrdit, že nemáte žiaden majetok. A keď bude treba,bude z toho financovaná aj vaša kampaň! A preto aj navrhujete zrušiť financovanie strán štátom.Stále sa chválite, čo ste vy pán Matovič (štyria obyčajný ľudia)presadili. K tomu ste však vždy potrebovali aj hlasy ostatných v parlamente. To nezabúdajte! Akým právom vy posielate aj starších, skúsených a vážených ľudí na detektor lži. Čítam a odkladám si vaše príspevky “na strane obyčajných ľudí”, ale zdôrazňujem, rád by som tam videl aj rubriku “reakcie”, alebo “odpovede čitateľov”! A to vaše podplácanie ani len zo žartu nepatrí do politiky. Mám za to, že keď už dochádzajú argumenty, tak používate hrubé, až vulgárne výrazy. Perlakiho citát: Človek je natoľko človekom, nakoľko sa ovláda”! Čo sú to za výrazy vo vašich novinách: Fico, trhni si, Nenažranci,King Kong pustí do gatí, Fico je KING KONG, páni politici pustili do gatí a pod.Komu sa chcete zapáčiť, aby vás volili. Mladým ľuďom, ale akým. Veď to vidieť na námestiach. Žiaľ, nebudem vás voliť. Vytriezvel som. A je mi to ľúto, lebo vo veľkej väčšine s vami súhlasím (a to nielen ja sám). Neviete ináč presviedčať, len aroganciou? To asi zato, že máte za sebou vplyv cez vaše noviny a manželku s finančným bohatstvom. Môžem potvrdiť len jedno, že peniaze kazia charakter. A vo vašom prípade to platí dvojnásobne! Rád vám odpoviem, vo vašej novej rubrike (ak ju zavediete…).Žiaľ, v tomto štáte je veľa krívd, podplácania, nevyriešených vecí, ubližovania, drzosti a arogancie, na ktorú doplácajú slušní ľudia! V tomto smere som ani moje deti nevychovával! Nakoniec vás chcem informovať, že na kandidátke máte aj môjho spolužiaka z Gymnázia MUDr. Mariána Benčata,PhD,ktorého si vážim ako človeka a aj ako odborníka. Vidíte, rád by som ho videl v parlamente!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>