Míting KSS v Michalovciach sa vydaril

sam_0050_w www.ipolitika.sk

Predvolebný míting zorganizovali komunisti dňa 21. februára v Michalovciach. Míting bol úspešný, zúčastnilo sa ho vyše 100 ľudí, komunistov, sympatizantov KSS i radových občanov.Po vystúpeniach Jozefa Hrdličku a Jána Ľuptáka prebiehala živá diskusia. Občania kládli otázky a verejne vyjadrovali svoj nesúhlas so súčasnou politikou neoliberalizmu i sociálnej demokracie. Predseda KSS objasnil hlavné piliere programu KSS a postupu KSS v prípade, ak by sa strana dostala do parlamentu.

.
.
.
Ján Ľupták predložil vo svojom dokumente dôkazy o gigantickom rozkrádaní národného majetku v čase privatizácie i o podiele niektorých vtedajších politikov na netransparentnosti a tunelovaní majetku štátu a všetkých občanov. Prítomní jednoznačne odsúdili súčasnú politiku pravicových parlamentných strán i SMERu SD a dožadovali sa okamžitej nápravy a postihu zodpovedných za rozkrádanie a kolabujúcu slovenskú ekonomiku.
www.ipolitika.sk
.
zdroj: kss.sk
.
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>