Mečiar verí v úspech HZDS, so Smerom by šiel, no inak ako minule

hzds_logo www.ipolitika.sk

12. 02. 2012 - Bratislava 12. februára (TASR) – Predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar ešte verí v úspech svojej strany v parlamentných voľbách.

“Myslím si, že v parlamente by sme mali byť,” povedal v rozhovore pre TASR. Mečiar verí, že predsudky, ktoré boli voči ĽS-HZDS vytvárané, by už nemali existovať.
Na otázku, či by išiel opäť do vlády s Robertom Ficom, odpovedal, že za takých podmienok a pravidiel ako minule by to bolo problematické. “Muselo by to byť všetko inak,” poznamenal. K prípadnému koaličnému vzťahu so Smerom-SD sa veľmi vyjadrovať nechce. Tvrdí, že by to vyzeralo, akoby sa ĽS-HZDS ponúkalo. “Istú hrdosť musíme mať,” vyhlásil.

www.ipolitika.sk

Voličov sa pýta, “prečo, ak dokázali dostať do parlamentu na základe ponuky drog a homosexuálnych manželstiev Sulíka, ak z neho vedeli urobiť druhého muža v štáte, nechcú stranu tých, ktorí tento štát založili a ktorí tento štát vytiahli z velikánskej krízy”.

Mečiar priznal, že si jeho strana dala urobiť účelový prieskum na jej sympatizantov, z ktorého vyplynulo, že mnohí podporujú Smer-SD, pretože si myslia, že táto strana dokáže zmeniť pomery. Mečiar týmto ľuďom odporúča, že ak chcú podporiť Smer-SD, musia podporiť ĽS-HZDS. “Bez toho Smer nebude,” uzavrel Mečiar.

 

 

Zdroj: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>