Matovič sa dnes stal typickým politikom minulej éry

ivanweiss www.ipolitika.sk

Stanovisko 99% k vyjadreniam I. Matoviča o detektore lži

Šéf Obyčajných ľudí prestal byť možným riešením a stal sa problémom

Je smutné vidieť Igora Matoviča, ako vzdal boj za obyčajných ľudí a stal sa jedným z politikov, ktorých celý čas kritizoval. Igor Matovič dnes zvolal tlačovú konferenciu, ktorej jediným cieľom bolo zaútočiť na hnutie 99%. Ani jednou vetou sa nevenoval obyčajným ľuďom, ktorých si zobral aj do názvu svojej strany. Vo svojom vystúpení nevenoval ani jednu sekundu ničomu, čo by mohlo zlepšiť život ľudí. Bola to tlačová konferencia venovaná len politickým hrám v čase, keď naša krajina potrebuje odpovede na mnoho ťaživých problémov. Stal sa typickým gorilím politikom, ktorého zaujíma len on sám a nikto iný, žiadni normálni, bežní a už vôbec nie obyčajní ľudia.

www.ipolitika.sk

Ľudia sú už unavení z takýchto politických hier, a to je dôvod, prečo dnes volajú po zmene. Slovensko si naozaj zaslúži zmenu k lepšiemu. Mysleli sme si, že Igor Matovič môže byť jej súčasťou, ale on nás všetkých sklamal.

Ivan Weiss nemá žiadny problém s vyšetrením na detektore lži, ak Igor Matovič na spoločnej tlačovej besede s 99% prijme verejný záväzok:

- nevyužívať peniaze zo štátneho rozpočtu na financovanie kampane

- podporiť vznik nezávislej komisie na vyšetrenie Gorily

- podporiť vznik vlády odborníkov, nie politikov

- podporiť zvýšenie minimálnej mzdy.

 

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>