Kto sme

zmena_zdola www.ipolitika.sk

Sme strana zložená z odborníkov, dlhoročných občianskych aktivistov a politikov, ktorí sú odporcami všetkých foriem politickej korupcie, straníckeho zlodejstva a nepoctivej politiky. Sú medzi nami bývalí disidenti, aj viacerí spomedzi zakladateľov revolučného hnutia VPN a obrancov nastúpenej cesty demokracie z obdobia 90.-tych rokov.
Iniciatíva Zmena zdola (ZZ) sa zasadzovala za obnovenie angažovanosti občanov a za zmenu zdola. Jej počiatky sú v komunálnej sfére. Krok za krokom sme celé roky demaskovali zlých politikov alebo úradníkov , ktorí nekonali vo verejný prospech, ale v prospech skrytých záujmových skupín. Postavili sme sa aj proti buldozérom developerov a zastavili sme nejedno zlé rozhodnutie. V minulých komunálnych voľbách sme kandidovali vo viacerých mestách Slovenska, pričom najzreteľnejšie výsledky sme dosiahli v Bratislave. Primátor, ktorý škodil mestu, musel po našej kritike odísť z politiky a dnes je vyšetrovaný pre podozrenia zo zneužitia funkcie. Nové vedenie hlavného mesta je otvorenejšie voči občanom a snaží sa napraviť mnohé minulé chybné rozhodnutia.

www.ipolitika.sk

Ale korupčníci sa nedajú vyhnať iba aktivitami v komunálnej sfére – ich záujmy a vplyv siahajú vyššie. Preto sme zostavili kandidátku do mimoriadnych volieb 2012.

Vieme, že zmena nepríde sama, ani ľahko. ale nechcem sa nečinne prizerať, ak vidíme, ako sa stal hlavným cieľom politiky u nás biznis. Strany ovládajú štát a samotné sú ovládané zákulisnými podnikateľskými skupinami. To začína meniť demokraciu vo svoj opak. Ozdravenie vedie cez konkrétne opatrenia v každom sektore politiky. Aké konkrétne – to predstavíme vo volebnom programe.

Pomôžte nám a my vám zaručujeme, že naši poslanci sa v NRSR zasadia za tieto dôležité všeobecné politické ciele.

 

zdroj: zmenazdola.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Kto sme

  1. hana hovorí:

    Je veľmi dôležitá zmena zdola, na Slovensku je obrovská korupcia, viem o čom hovorím už vyše 20 rokov od takzvanej nežnej revolúcie, ktorá bola nie veľmi pekne zneužitá práve takýmito skupinami ľudí, ktorí rozkradli všetko čo na Slovensku malo hodnotu, a ďalej sa to deje v každej obci v každom meste práve zohratými finančnými skupinami a takzvanými podnikateľmi, prihrávajúcimi si štátne a iné… zákazky, takto funguje systém na Slovensku, tak ako funguje veľka gorila, je tu obrovské množstvo malých goriliek, ťažk môže občan žiť a dýchať v takomto štáte, kde vymôcť právo a spravodlivosť, kde aj legislatíva podobné praktiky, gorilie praktiky, vpodstate radí gorilám ako dalej prežiť a spokojne žiť na našom malom Slovensku, tak do boja poctivý ľudia
    verím že si zaslúžime dobrých politikov, štátnych úradníkov bez korupcie………..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>