Kauza Gorila odhaľuje korupčné pozadie súčasných parlamentných strán

hzds_logo www.ipolitika.sk

04. 02. 2012 - Vyhlásenie RP ĽS – HZDS (4.2. 2012, Michalovce) .

Kauza Gorila odhaľuje korupčné pozadie súčasných parlamentných strán.

RP ĽS – HZDS preto vyzýva občanov, aby sa 10. marca 2012 zúčastnili predčasných volieb do Národnej rady Slovenskej republiky a odovzdali hlas Ľudovej strane – Hnutie za demokratické Slovensko. Predstavuje stabilitu a skúsenosti. Odmietla privatizáciu strategických podnikov, ktorú neskôr uskutočnili pravicové vlády (v spolupráci s SDĽ). Realizovala reformy s ohľadom na životnú úroveň ľudí. Preto bolo za Mečiara lepšie! Rástli reálne mzdy a dôchodky.

Za vlády Vladimíra Mečiara bolo vybudovaných 120 km diaľnic, Jadrová elektráreň Mochovce, vodné diela Gapčíkovo a Žilina. Napriek tomu, že Slovensko bolo postihnuté stratou východných trhov, podarilo sa vyviesť našu krajinu z krízy. Dnes sa otvorene ukazuje, čo bolo zmyslom politickej zmeny v roku 1998. Ostránenie politickej strany, ktorá zakladala štát, aby mohli nadnárodné korporácie ovládnuť strategické a energetické podniky.

www.ipolitika.sk

Negatívne dôsledky znášame dodnes. 400 tisíc ľudí nemá prácu. Minimálne 200 tisíc musí žiť a pracovať v zahraničí, lebo doma sa nemôžu uplatniť. Až 600 tisí žije v chudobe. Máme jednu z najvyšších mier nezamestnanosti absolventov škôl. Mladí ľudia z ekonomických dôvodov odkladajú založenie vlastnej rodiny. Drahé lieky ohrozujú zdravie občanov.

Chce to zmenu!

Vláda sa musí vrátiť k riadeniu štátu. Zároveň je nevyhnutné posilniť jeho úlohy v ekonomickej oblasti. V záujme všetkých občanov Slovenskej repbuliky.

Republikové predstavenstvo ĽS – HZDS vyzýva občanov, aby nepodliehali masívnej a klamlivej reklame politických subjektov, ktoré zlyhali, alebo majú nejasné pozadie.

Rozhodujme sa s rozumom. Voľme srdcom. Odovzdajme hlas Ľudovej strane – Hnutie za demokratické Slovensko

 

zdroj: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>