Ján Slota k zrejme mylným vyjadreniam Dzurindu: Môžu ho nosiť na rukách v USA či v Budapešti, ale doma rozhodne nie!

Ján-Slota-22-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 3. februára 2012 – Mikuláš Dzurinda v snahe prekryť dnešné obrovské protestné akcie kvôli kauze Gorila, ktorá namočila do bahna takmer celú politickú scénu okrem SNS, dnes v panike vyhlásil, že šarvátky s Maďarskom rezort zahraničia pod jeho vedením nahradil dialógom. Pán Dzurinda sa nevyjadril cekom presne, pomýlil si pojmy.

Mikuláš Dzurinda totiž našu obrannú politiku proti agresorovi z Budapešti nahradil pätolízačstvom, v ktorom mu úspešne sekunduje celá dožívajúca vláda Ivety Radičovej. Čudujem sa pánovi Dzurindovi, že sa na túto tému nehanbí čokoľvek vyhlasovať! Nová vláda bude mať čo robiť, aby zažehnala trapasy a nášľapné míny, a to nielen vo vzťahu k Maďarsku, ktoré v rezorte diplomacie, ale aj v tých ďalších, nájde po tejto vládnej garnitúre.

www.ipolitika.sk

Pán Dzurinda môže mať výsledky len pre svojich priateľov z Budapešti alebo z USA – tí ho naozaj môžu nosiť na rukách, ako vzorne poslúchal ich príkazy a Slovensko v zahraničí zdecimoval, ale slovenský národ ho nemá za čo pochváliť!

Ján Slota, predseda SNS

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>