Ján Ľupták – Ako sa v privatizácii rozkrádalo. Zametené pod koberec.

luptak_hrdlicka www.ipolitika.sk

Úvod k dôkazom o nemorálnej a nekalej privatizácii

.
V roku 2001 som odovzdal dôkazové materiály o nemorálnej privatizácii generálnemu prokurátorovi SR, prezidentovi SR a ponechal som ich aj Slovenskej televízii.
.
Celkom išlo o 654 sprivatizovaných fabrík v hodnote (201 389 652 000 ?).- Sk.
Nikto nemal záujem nemorálnu a nekalú privatizáciu prešetriť. Politické strany nevyvíjali žiaden tlak na vyšetrenie tejto nemorálnej privatizácie, pretože mnohé sa na nej podieľali.

.
Výber dôkazov zo: „Záverečnej správy o vykonanej kontroly na FNM (Fond národného majetku)” :
.
  • Dôkaz č. 1 . /Záložné zmluvy o privatizácii neboli predložené kontrole/. Je podozrenie, že kupujúci časť, alebo celýmajetok nadobudnutý vďaka nekalej privatizácii predal skôr, ako zaplatil kúpnu cenu. Je podozrenie, ženadobudnutý majetok prostredníctvom nekalej privatizácie mohol prepísať na iné osoby. Viď dôkaz (fotokópia): „Záverečná správa o vykonanej kontrole na FNM”. – v prílohe tohto dokumentu TU.
.
www.ipolitika.sk
  • Dôkaz č. 2 . /Realizačné zmluvy o privatizácii neboli predložené kontrole/. Je podozrenie, že kupujúci nedodržal platobné podmienky a osobitné záväzky voči FNM. Viď dôkaz (fotokópia): „Záverečná správa o vykonanej kontrole na FNM”. – v prílohe tohto dokumentu TU.
.
Mám v úmysle a chcem, aby sa podvody v nemorálnej a nekalej privatizácii na základe dôkazov vyšetrili a dokázali.Som presvedčený, že aj Vám na tom záleží!
.
Podporte ma svojim hlasom vo voľbách preto, aby som ako poslanec NR SR mohol vo veci konať.
.
Voľte stranu KSS č. 14 – kandidát č. 5
.
Ďakujem za dôveru
Ján Ľupták
.
Prílohy dokumentujúce nemorálnu a nekalú privatizáciu majetku ľudu tejto krajiny nájedete TU.
Môžu slúžiť ako základ k vyšetrovaniu a odhaleniu nečestných privatizérov, rozkrádačov a zlodejov. Ak bude vôľa občanov vyjadrená voľbami, bude i politická vôľa k vyšetreniu týchto skutočností, odhaleniu a potrestaniu páchateľov, nastoleniu politickej a ekonomickej kultúry a spravodlivosti v našej krajine.
Ján Ľupták, predseda ZRS, kandidát č.5 na kandidátke KSS o privatizačnom rozkrádaní
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>