Iveta Radičová porušila sľub a zapojila sa do kampane na strane goríl

radicova1 www.ipolitika.sk

Premiérka Iveta Radičová zneužila poslednú schôdzu NR SR na predvolebnú kampaň v prospech politických goríl. „Ja nemôžem bez reakcie vnímať hranie sa na boj za zvýšenie minimálnej mzdy. Podobné hry a požiadavky sú na stokrát absolútne nesplniteľné, sú prázdne sľuby,“ uviedla Iveta Radičová.

Povedala to predsedníčka vlády, ktorá dokázala v priebehu troch mesiacov nájsť vyše 12 miliárd eur na dočasný a trvalý euroval, ale zvýšenie minimálnej mzdy na dôstojnú úroveň považuje za nemožné. Aké má v skutočnosti priority vláda, na čele ktorej stojí Iveta Radičová, keď dokáže poslať miliardy chamtivým zahraničným bankám a krachujúcim Grékom, ale za zvýšenie minimálnej mzdy pre vlastných občanov zabojovať nevie?

www.ipolitika.sk

V tom istom vystúpení premiérka vyslovila želanie, aby sa po voľbách do parlamentu vrátili zodpovední politici. Pýtame sa, kedy za posledných 20 rokov boli v parlamente zodpovední politici? Boli tam stále tí istí ľudia, ktorí priviedli Slovensko do éry goríl a odchádzajúca predsedníčka vlády volá po ich návrate.

Iveta Radičová po ohlásení odchodu z politiky sľúbila, že sa nebude angažovať v predvolebnej kampani. Včera svoj sľub porušila a zabojovala za návrat goríl do parlamentu.

Ivan Weiss

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>