Domáci a zahraniční investori musia mať rovnaké práva

haber www.ipolitika.sk

23. 02. 2012 - Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko s pobavením sleduje posledné vyjadrenia odchádzajúcej vlády Ivety Radičovej, ktorá zrazu odmieta 28 miliónovú pomoc pre zahraničného investora na Slovensku, ktorú mu už raz sľúbila.

Náš predseda Vladimír Mečiar opakovane kriticky poukazoval na fakt, že pomoc zahraničným investorom sa deje na úkor domácich, čo je nezmysel a je to v príkrom rozpore s logikou aj západných demokratických štátov, kde si tiež chránia vlastných zamestnávateľov, len do zahraničia zahľadená pravicová vláda domácich podnikateľov na Slovensku dlhodobo likviduje.
V prípade vstupu do vlády bude ĽS-HZDS povedané slovami Vladimíra Mečiara robiť všetko inak, ako terajší vládny kabinet. Len na dividendách odchádza bez úžitku zo Slovenska pre zahraničné subjekty až 100 miliárd eur ročne. Preto chce ĽS-HZDS vytvoriť podmienky, aby tieto peniaze vytvorené na našom území mohli ďalej pracovať vytvorením podmienok na reinvestovanie zisku nadnárodných spoločností na Slovensku.

www.ipolitika.sk

Z toho dôvodu sa ĽS-HZDS zaviazala vo svojom volebnom programe, že po úspešných voľbách zrovnoprávnime domácich a zahraničných investorov, pričom vytvoríme nový, efektívnejší systém na podporu vytvárania pracovných miest v regiónoch. S tým súvisí záväzok, že vytvoríme podmienky pre domácich výrobcov na presadenie ich produkcie na slovenskom trhu. Podporíme živnostníkov a poľnohospodárov, aby sa oživil trh zamestnanosti i na slovenskom vidieku.

Stanislav Háber
riaditeľ Odboru verejnej mienky
ĽS-HZDS

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Domáci a zahraniční investori musia mať rovnaké práva

 1. matriz hovorí:

  dobrý deň,

  Ja vám môže pomôcť nájsť úver pre vaše projekty.
  Ročná úroková sadzba: 2%
  Ak máte záujem, pošlite mi e-mail.
  e-mail: consultant.matriz@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>