CHCE TO ZMENU, alebo prečo bolo za Mečiara lepšie

hzds_logo www.ipolitika.sk

16. 02. 2012 - Kauza Gorila odhaľuje korupčné pozadie súčasných parlamentných strán. Ukázalo sa, že to, z čoho roky obviňovali nás ĽS-HZDS, robili oni sami.

Iniciovali mnohé súdne procesy vo vymyslených kauzách proti ĽS HZDS, ale súdy dokázali, že to boli nepravdivé a vymyslené obvinenia. Uvediem niekoľko argumentov, prečo to chce zmenu tak, aby sa k riadeniu štátu spolu so Smerom mohla vrátiť strana, ktorá stála pri jeho zrode a predstavuje stabilitu a skúsenosti.
ĽS-HZDS odmietla privatizáciu strategických podnikov, ktorú neskôr uskutočnili pravicové vlády (s podporou SDĽ). Realizovala reformy s ohľadom na životnú úroveň ľudí. Rástli reálne mzdy a dôchodky. Za vlády Vladimíra Mečiara bolo vybudovaných 120 km diaľnic, jadrová elektráreň Mochovce, vodné diela Gabčíkovo a Žilina. Napriek tomu, že Slovensko bolo postihnuté stratou východných trhov, podarilo sa vyviesť našu krajinu z krízy. Preto bolo za Mečiara lepšie!
Dnes sa otvorene ukazuje, čo bolo zmyslom politickej zmeny v roku 1998. Odstránenie politickej strany, ktorá zakladala štát, aby mohli nadnárodné firmy ovládnuť strategické a energetické podniky. Negatívne dôsledky znášame dodnes. Vyše 400 tisíc ľudí nemá prácu, minimálne 200 tisíc musí žiť a pracovať v zahraničí, lebo doma sa nemôžu uplatniť, až 600 tisíc žije v chudobe. Máme jednu z najvyšších mier nezamestnanosti absolventov škôl. Mladí ľudia z ekonomických dôvodov odkladajú založenie vlastnej rodiny. Drahé lieky a poplatky v nemocnici ohrozujú zdravie občanov. Preto hovoríme Chce to zmenu!
Vláda sa musí vrátiť k riadeniu štátu. Zároveň je nevyhnutné posilniť jeho úlohy v ekonomickej oblasti a musí sa venovať riešeniu problémov všetkých občanov. Okrem iného navrhujeme výšku minimálneho dôchodku 400 € pre tých, ktorí majú odpracované roky. Okresné predstavenstvo ĽS- HZDS vás vyzýva vážení občania, aby ste nepodliehali masívnej a klamlivej reklame politických subjektov, ktoré sklamali, alebo majú nejasné pozadie. Rozhodujme sa s rozumom. Voľme srdcom. Odovzdajme hlas Ľudovej strane Hnutie za demokratické Slovensko.
Mgr. Ján Kuba, predseda OP ĽS-HZDS

www.ipolitika.sk

ZDROJ: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>