Bude Robert Fico chlap?

poprad2_snapseed-original www.ipolitika.sk

Vlády, v ktorých bola SDKÚ-DS najsilnejšou stranou, vždy odovzdali Slovensko v lepšom stave ako dostali. Platí to aj teraz.

Slovensko bude mať tento rok najvyšší ekonomický rast v eurozóne. Vlani sme dosiahli druhé najvýraznejšie ozdravenie verejných financií v celej EÚ a druhý najvyšší hodpodársky rast. A pribudlo 40-tisíc nových pracovných miest.

“Slovensko sa ako štvrtá krajina únie dostala na predkrízovú úroveň ekonomiky,” povedal podpredseda SDKÚ-DS, minister financií Ivan Mikloš.

SDKÚ- DS ponúka istotu zachovania rovnej dane, istotu ochrany existujúcich pracovných miest a tvorby nových, istotu pokračovania zmien v súdnictve, boja proti korupcii a istotu ochrany eura.

Vládu Smeru-DS považujeme za istotu zrušenia rovnej dane, istotu zhoršenia zákonníka práce, istotu pokračovania harabinovského marazmu v súdnictve a zrušenia reforiem Lucie Žitňanskej.

www.ipolitika.sk

“Mám informácie aj zvnútra Smeru-SD, že uvažujú so zoštátnením úspor v druhom pilieri, z ktorého si chcú urobiť bankomat,” dodal Ivan Mikloš.

Zároveň vyzval Roberta Fica, aby bol konečne chlap, prestal sa vyhýbať a posadil sa s ním do televíznej diskusie.

“Už šesť rokov Robert Fico nenáchádza odvahu diskutovať so mnou pred kamerami. Za necelých päť mesiacov od pádu vlády Ivety Radičovej bol s predsedom KDH Jánom Figeľom v diskusii sedemkrát,” dodal Ivan Mikloš.

Pozrite sa, ako chceme pokračovať v zodpovednom hospodárení a podporiť tvorbu nových pracovných miest:

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>