ZMOS začína rokovať s parlamentnými stranami

zmos www.ipolitika.sk

Bratislava – Zástupcovia Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) začnú v utorok 17. januára rokovať s predstaviteľmi parlamentných politických strán. TASR o tom informoval hovorca ZMOS Michal Kaliňák. Na dvojdňových spoločných rokovaniach bude podľa neho dominovať miestna územná samospráva vo volebných programoch.
“Združenie miest a obcí Slovenska takéto rokovania organizuje pravidelne pred parlamentnými voľbami. Vnímame ich ako priestor na vecnú diskusiu o politických zámeroch a vnímaní miestnej územnej samosprávy optikou relevantných politických subjektov. Na rokovania sme pozvali všetky parlamentné politické strany. Detailne sme sa oboznámili s ich volebnými programami, o ktorých s nimi budeme viesť diskusiu,” uviedol predseda ZMOS Jozef Dvonč. Zároveň dodal: “Teší nás, že všetky parlamentné strany prejavili záujem o spoločné rokovania, čo je dôkazom nášho vzájomného rešpektu. Budeme radi, ak sa výsledky rokovaní premietnu do ich pohľadu na riešenie problémov, ktoré trápia ľudí i samosprávy a následne si ich osvoja pre svoju parlamentnú prácu.”
Dvojdňové rokovanie Predsedníctva Združenia miest a obcí Slovenska s parlamentnými politickými stranami sa uskutoční 17. a 18. januára v kongresovej sále hotela Sorea v Bratislave.

www.ipolitika.sk

 

zdroj: (TASR)

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to ZMOS začína rokovať s parlamentnými stranami

  1. Gabo Karácsony hovorí:

    ZMOS sa vyfarbuje podobne, ako to býva zvykom aj v odborových zväzoch. Kolaborovanie so stranami, nech sú akokoľvek protiľudové, ba až zločinné (GORILA), im vôbec neprekáža, len nech im z toho čo-to kvapne. Mám na mysli hlavne bossov týchto združení.

    Čo tak rokovať aj s neparlamentnými stranami, veď o pár dní môžu byť parlamentné !!! Alebo ZMOS by tomu chcel zabrániť ?! Prečo, vážený ZMOS ?! Že by v pozadí bola nejaká tá “opica” ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>