Význam odkazu Gustáva Husáka

h_1_w www.ipolitika.sk

Význam odkazu Gustáva Husáka

Aj v tomto roku sa komunisti a sympatizanti KSS, tak ako každoročne v prvej polovici januára, stretli pri hrobe významného predstaviteľa protifašistického odboja, komunistického a robotníckeho hnutia, KSČ a bývalého prezidenta ČSSR Dr. Gustáva Husáka.
Predseda KSS Jozef Hrdlička pri tejto príležitosti vo svojom príhovore okrem iného vyzdvihol význam diela a odkaz Gustáva Husáka pre súčasné zložité obdobie. Zdôraznil, že v duchu tohto odkazu by sa mali všetci členovia komunistickej strany a jej sympatizanti zomknúť pri plnení náročných úloh nastávajúceho obdobia.

.
Už niekoľko rokov ÚV KSS využíva túto príležitosť, aby ocenil Medailou Gustáva Husáka svojich zaslúžilých členov. V tomto roku ju ústredný výbor, na návrh seneckej organizácie KSS, udelil za obetavú prácu Justíne Slivovňovej. Medailu jej odovzdal predseda KSS.
www.ipolitika.sk
.
Na záver stretnutia predseda KSS Jozef Hrdlička zdôraznil, že v roku 2013 si pripomenieme sté výročie narodenia Gustáva Husáka.
.
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>