Všetko o nás a všetko pre vás.

google-plus1 trikolora stvorec-2 www.ipolitika.sk

Komentujte, hodnoťte, tvorte s nami dokumenty, prispievajte k vybudovaniu novej politickej kultúry v duchu priamej demokracie na našej novej netradičnej stránke. My všetci sme občania a spoločne dokážeme zmeniť politický systém a vrátiť demokracii jej pravý význam.

Dňa 23.11.2011 bolo na republikovom zasadaní strany Občianski kandidáti prijaté uznesenie o zmene stanov strany. Strana sa premenovala na STRANA +1 HLAS a štruktúra strany bola doplnená o funkciu generálneho manažéra, ktorý tvorí spolu s predsedom strany rovnocenné riadiace funkcie. Generálnym manažérom strany +1 HLAS sa stal Alexander Kernaševič, zakladateľ občianskej iniciatívy Hnutie +1, ktorého cieľom je osveta medzi občanmi a napomáhanie pri budovaní nového politického systému na Slovensku – priamej demokracie. Cieľom strany +1 HLAS je dať občanom SR pomocou dostupných IT technológií väčšiu moc a kontrolu nad riadením verejných vecí.
www.ipolitika.sk
(viac informácií o vzniku strany nájdete v tlačových vyhláseniach)
Pôvodné stanovy strany OK (kliknite na odkaz).
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>