VOĽBY12: Smer-SD vyráža za občanmi, ponúkne Drišľak aj Michala Davida

smer logo www.ipolitika.sk

Bratislava 14. januára  - Najsilnejšia politická strana Smer-SD vyráža od pondelka (16.1.) v rámci predvolebnej kampane za občanmi. Prvé stretnutie s voličmi bude v rodisku straníckeho predsedu Roberta Fica v Topoľčanoch.
Dohromady Smer-SD plánuje 24 veľkých mítingov v sálach. “Budú mať politickú a kultúrnu časť. Na každom stretnutí chceme prezentovať miestny umelecký súbor a zároveň budeme predstavovať ľudí, ktorí nejakým spôsobom nezištne pomohli niekomu vo svojom okolí. Chceme vyzdvihovať takéto konanie v časoch krízy,” vysvetlil pre TASR šéf kampane Smeru-SD Marek Maďarič. Okrem veľkých podujatí absolvujú predstavitelia strany aj stovky ďalších stretnutí s občanmi.
Najmä na východe Slovenska bude sympatizantom strany hrať skupina Drišľak, na strednom a západnom Slovensku Oto Weiter a na poslednom mítingu, ktorý sa uskutoční 8. marca v bratislavskom Národnom tenisovom centre, to bude český spevák Michal David.
Predpokladané náklady Smeru-SD na volebnú kampaň sú dva milióny eur. Časť financií kryje strana úverom, zvyšok má z vlastných zdrojov.

www.ipolitika.sk

 

zdroj: (TASR)

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>