VOĽBY12: SDKÚ-DS v Modre pokrstí volebný autobus a schváli volebný program

sdku www.ipolitika.sk

Bratislava 13. januára  - Krstom volebného autobusu odštartuje v nedeľu (15.1.) popoludní v Modre predvolebná kampaň SDKÚ-DS. Ešte predtým stranícka Ústredná rada schváli volebný program 4×4. Na volebnú kampaň plánuje strana Mikuláša Dzurindu vynaložiť dva milióny eur.
Dzurinda vo štvrtok (12.1.) po skončení programovej konferencie za účasti odbornej verejnosti povedal, že kľúčovou prioritou v nasledujúcom období bude udržať Slovensko v elitnom klube európskych krajín a že je našou povinnosťou, aby sa SR v tomto klube nielen udržala, ale postupne sa blížila k špici tohto klubu.
“Cesta vedie cez zdravé verejné financie, pevnú jednotnú európsku menu, spravodlivý štát a inovácie,” uviedol Dzurinda po stretnutí s inteligenciou. Podľa jeho slov bola diskusia veľmi hustá, otvorená, konkrétna, neraz aj veľmi kritická, ale aj podnetná. “Nezaznamenal som hlas, ktorý by diametrálne s naším volebným programom nesúhlasil. Išlo skôr o dôrazy alebo akcenty na tú alebo onakú prioritu,” vysvetlil. Medzi hosťami bolo vidieť politologičku Soňu Szomolányi, šéfa Úradu vlády SR Viktora Nižňanského, bývalého veľvyslanca SR v USA Rastislava Káčera či bankového analytika Vladimíra Vaňa.

www.ipolitika.sk

 

zdroj: (TASR)

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>