Tlačová správa: Hackeri chceli zmeniť Pravdu o Slovensku

11106641-99-percent www.ipolitika.sk

Webová stránka www.pravdaoslovensku.sk, ktorá prehľadne mapuje najdôležitejšie pasáže medializovaného najväčšieho korupčného škandálu v politike – kauzu Gorila – zaznamenala hneď niekoľko útokov hackerov.

Už po prvých dňoch od zverejnenia dosahuje stránka návštevnosť viac ako 10 000 návstevníkov denne. Mnohým známym tváram z politiky, ktoré sa v kauze spomínajú, asi nie príjemné, aby sa bežní občania dozvedeli pravdu o skorumpovanom prepojení politikov a biznisu. “Zaznamenali sme hneď niekoľko hackerských útokov so snahou vymazať niektoré mená, resp. zrušiť celú stránku.“ Uvádza vo svojom stanovisku občianska iniciatíva 99%, ktorá webstránku prevádzkuje.

V rubrike Kto je kto nájdu občania zoznam hlavných protagonistov tejto mega-aféry s vysvetlením, aké postavenie a akú úlohu v celej záležitosti zohrávali. Zverejnené dokumenty odhalili, že pravica i ľavica slúžia len svojim mecenášom, a nie bežným občanom Slovenska. Parlamentné strany sú nakazené korupciou a touto nákazou infikovali celý štát.

www.ipolitika.sk

Aj prostredníctvom tejto webstránky vyzýva 99% premiérku SR, aby konala a z titulu svojej moci podnikla rázne kroky, ktoré budú viesť k okamžitému zbaveniu mlčanlivosti príslušných pracovníkov SIS. “Je nevyhnutné, aby sa mohli bezodkladne vyšetriť všetky podozrenia vyplývajúce z akcie s krycím menom Gorila, pretože pravica aj ľavica ich už šesť rokov zametajú pod koberec,” uvádza sa ďalej vo výzve 99%.

 

Podľa iniciatívy 99% majú politici dlhodobo nesprávne priority. Plnia totiž len záujmy 1% vyvolencov. Dokázali rozkradnúť stovky miliónov na províziách, ale minimálna mzda je stále len 327,20 eur. Zástupcovia iniciatívy tvrdia, že na čele Slovenska potrebujeme ľudí, ktorí chcú pracovať pre túto krajinu, jej občanov a naše rodiny.

 

Tlačové oddelenie

Občianska iniciatíva 99%

 

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>