Stretnutie dobrovoľníkov KDH na Donovaloch

donovaly www.ipolitika.sk

Uplynulý víkend (7. – 8. januára 2012) sa na Donovolach uskutočnilo stretnutie dobrovoľníkov KDH pre nadchádzajúcu kampaň. Školenie bolo zamerané na posilnenie schopností dobrovoľníkov pri osobnej kampani na ulici, mítingoch a od dverí k dverám, ako aj na ich komunikačné zručnosti prostredníctvom webu a facebooku. Mladých i tých zrelších, ktorí sú mladými na duchu, prišiel pozdraviť v sobotu večer aj predseda KDH Ján Figeľ:

www.ipolitika.sk

Skončil sa Európsky rok dobrovoľníctva 2011. Bol som pri jeho iniciácii v r. 2009 ešte ako európsky komisár pre mládež. Som rád, že na Slovensku vďaka návrhu KDH bol prijatý zákon o podpore dobrovoľníctva. Potrebujeme viac vyzdvihnúť prínos dobrovoľníctva. Je to ušľachtilá a spoločensky prospešná forma solidarity, sociálnej angažovanosti i neformálneho učenia sa. Dnes som na Donovaloch stretol početnú mládež z bieleho tímu – dobrovoľníkov KDH. Receptom k úspechu našej spoločnej práce je trojkombinácia: hardworking, teamworking a networking. Vďaka za Vašu dobrú voľu, priatelia!”

 

zdroj: kdh.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>