Spevom k srdcu, srdcom k Bohu

02_KDH_logo_basic_white rectangle_pozitiv_rgb www.ipolitika.sk

Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov  SR a Nadácia Prameň  si Vás dovoľujú pozvať  na regionálne predstavenie spevokolov v Trnavskom samosprávnom kraji pod názvom Spevom k srdcu, srdcom k Bohu. Podujatie sa uskutoční pod záštitou prvého podpredsedu vlády Jána Figeľa.

 

Účasť na predstavení  spevokolov v Trnavskom samosprávnom kraji prisľúbil aj arcibiskup Mons. Róbert Bezák.  Spevom k srdcu, srdcom k Bohu sa koná 8. januára 2012 o 14.00 h v Bazilike sv. Mikuláša v Trnave. Účinkujú: Spevokol Don Bosca – Piešťany, Spevokol spoločenstva Tulipánci – Trnava,
Gorazd – Vrbové, Šiesty zmysel – Sereď.

Finančnú podporu získalo 446 detských a mládežníckych súborov

www.ipolitika.sk

Štyristoštyridsaťšesť slovenských spevokolov získalo podporu v celkovej výške 65.700 eur. Ide o výsledok projektu s názvom Podpora detských a mládežníckych spevokolov vo farnostiach, ktorý zorganizovalo a finančne podporilo Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov Slovenska v spolupráci s nadáciou Prameň. Záštitu nad projektom prevzal prvý podpredseda vlády SR a minister dopravy Ján Figeľ.
Unknown Object
Riadiaci výbor vyhodnotil žiadosti podľa aktivity, intenzity pôsobenia, dĺžky pôsobenia a počtu členov spevokolov. O výške podpory pre jednotlivé zbory rozhodlo predsedníctvo združenia.
Organizátori chcú pomôcť deťom a mládeži z jednotlivých spevokolov v napredovaní a zlepšovaní kvality ich vystúpení pri bohoslužbách a iných verejných vystúpeniach. Vedúci spevokolov chcú pokračovať v projekte a realizovať regionálne prehliadky formou okresných a diecéznych predstavení s cieľom podporiť duchovný a umelecký rast detí a mládeže, informovala Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska (TK KBS).

plagát

 

zdroj: kdh.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>