SDKÚ-DS schválila volebný program a odštartovala kampaň

sdku www.ipolitika.sk

Modra – Schválením volebného programu a pokrstením volebného autobusu dnes najsilnejšia pravicová strana SDKÚ-DS odštartovala na námestí v Modre predvolebnú kampaň, ktorá bude mať dve línie. Jedna ja založená na klasických stretnutiach s občanmi, druhá je internetová.
“Budeme oslovovať našich spoluobčanov, budeme im ponúkať nielen riešenia, ako vytvárať pracovné miesta, ale aj ako získavať prácu novú. Na internete budeme prítomní každý deň a verím, že aj skrze internet nám budú občania rozumieť,” vyhlásil na námestí pri soche Ľudovíta Štúra, kde sa zhromaždili predovšetkým členovia strany. Vo štvrtok (19.1.) chce Dzurinda na tlačovej konferencii predstaviť svoj komunikačný prostriedok s občanmi počas kampane.
Volebný výsledok SDKÚ-DS tipovať nechcel. “Nikdy som nehovoril čísla. Mojou kľúčovou zvyklosťou je mať v deň volieb pocit, že som urobil to, čo som mal, a to, čo som vládal,” uzavrel.

 

www.ipolitika.sk

zdroj: (TASR)

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>