Rafael Rafaj k zvolaniu mimoriadnej schôdze NR SR ku kauze Gorila

R.-Rafaj-portret-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 9. januára 2012 – Poslanecký klub SNS nepodporí zvolanie mimoriadnej schôdze Národnej rady SR ku kauze Gorila. Nevidíme dôvod na účelovú politizáciu tejto kauzy v predvolebnom období. SNS posilňuje princípy právneho štátu a takýmto kauzám a podozreniam sa majú venovať orgány na to určené – bezobsažné a marketingové parlamentné diskusie tesne pred voľbami riešeniu určite nepomôžu. Parlament má slúžiť na riešenie akútnej ekonomickej situácie našej krajiny a medzi obyvateľov vnášať stabilitu, a nie ich traumatizovať kauzou, ktorú aj tak mnohé parlamentné strany nemajú záujem rozuzliť.

www.ipolitika.sk

Je smutné, že na Slovensku vôbec môžu existovať podozrenia z tesného prepojenia politických špičiek na zahraničné monopoly, ktoré potom ovplyvňujú aj rozhodovanie politikov o životoch občanov. SNS je takými praktikami pobúrená a rozhodne ich odmieta. SaS by sa mala venovať okrem Gorily aj silnému zahraničnopolitickému King Kongovi, ktorý na Slovensku úspešne a ľahko manipuluje s takmer každou politickou stranou okrem SNS a dokonca určuje aj členov našej budúcej vlády. SNS naň upozorňuje dlhodobo, pretože je ešte nebezpečnejší než Gorila.

Rafael Rafaj, podpredseda SNS

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>