Predstavujeme 9 + 9 priorít pre lepší život 99% ľudí

tlacovka www.ipolitika.sk

Ľudia sa môžu mať na Slovensku aj dobre. Uťahovania opaskov a strašenia zlými časmi sa už napočúvali dosť. Stačí, keď politici nebudú kradnúť a keď budú mať správne priority a ľuďom sa bude odrazu žiť lepšie. Už viac ako 22 rokov má v tejto krajine prednosť niekto iný, len nie bežní ľudia a ich každodenné potreby.

99% – občiansky hlas predstavuje 9 + 9 priorít pre lepší každodenný život 99% percent občanov. Slovo sľub sa vinou politikov už dávno stalo synonymom klamstva. Slovensko viac nepotrebuje sľuby, ale správne priority a ich dôsledné napĺňanie. A to si vyžaduje veľa usilovnej práce politikov.

99% – občiansky hlas vie, že v tejto krajine sa toho musí veľa zmeniť. No nedá sa urobiť všetko naraz, a preto hovoríme, že chceme pracovať na prioritách, ktoré sa dotýkajú každodenného života bežných ľudí. Zákony sa doteraz prispôsobovali skrytým záujmom najmocnejších a najvplyvnejších, ktorých síce nikto nevolil, ale sú to práve oni, kto z pozadia riadi politikov a usmerňuje vo svoj prospech ich rozhodnutia.

www.ipolitika.sk

Aké mali doteraz politici priority, keď po 22 rokoch máme druhú najnižšiu minimálnu mzdu v eurozóne a keď na priemernú mzdu nedosahujú dve tretiny ľudí tejto krajiny? Aké mali doteraz politici priority, keď mladí ľudia a otcovia rodín musia za prácou cestovať do zahraničia? Aké mali doteraz politici priority, keď jediným prosperujúcim regiónom Slovenska je Bratislava a jej blízke okolie?

Politika je o správnych prioritách. Prioritou 99% – občiansky hlas je pracovať na tom, aby sa 99% občanov tejto krajiny malo lepšie, nielen jedno percento straníckych mecenášov a vyvolencov.

Alena Dušatková

99% – občiansky hlas

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>