Prečo pôjdete voliť? Na Facebooku ste nám odpovedali: Chceme zmenu a 10. marca sa musíme spojiť!

snslogo www.ipolitika.sk

Bratislava, 2. januára 2012 – Na našom priestore na Facebooku ste nám pred Vianocami odpovedali, prečo pôjdete voliť. Z ankety vyplynulo, že si uvedomujete, prečo je nutná aj Vaša účasť v marcových voľbách.Nebudeme totiž rozhodovať len o tom, ako sa bude mať každý z nás, ale aj či prežije suverenita Slovenskej republiky, alebo nás proeurópske strany nechajú pohltiť veľkými európskymi krajinami, ktoré budú rozhodovať o všetkom aj u nás. Prinášame Vám niektoré z Vašich názorov, nájdete ich aj na Facebooku. Za všetky veľmi pekne ďakujeme.

Voliť pôjdem, lebo je to moja občianska povinnosť. Povinnosť každého SLOVÁKA voliť stranu do NR SR, ktorá bude zastupovať záujmy Slovenska a Slovákov, pred diktátom z Bruselu. Voliť pôjdem, lebo mi nie je ľahostajná situácia na južnom slovensku a taktiež situácia okolo cigánskeho problému. Mám 22 rokov a odmala sympatizujem so Slovenskou národnou stranou a odkedy môžem voliť, tak vždy som volil SNS, či už v parlamentných voľbách alebo voľbách do mestského zastupiteľstva. Som presvedčený, že SNS musí byť v NR SR a vo vláde, lebo táto strana vždy hovorí pravdu nám Slovákom, a preto je aj ignorovaná zo strany médii, kde v televíznych diskusiách sa vždy vystriedajú všelijakí politici mnohokrát a politici zo SNS len párkrát za rok. SNS držím palce a verím, že v predčasných voľbách dosiahne dvojciferný percentuálny výsledok.

Prečo pôjdem voliť – jednoduchá otázka a jednoduchá odpoveď: lebo už sa nemôžem pozerať, ako ľudia nemajú dať čo do úst a tie … dzurindovské s Bugárom a spol. ničia tento štát a predávajú to, čo postavili naši Slováci.
Ja pôjdem voliť preto, aby sa naše deti mali lepšie, aby nemuseli splácať dlh, čo ostal po nás a aby ľudia nemuseli čakať na výplatu a zapisovať si každý cent, čo minú, aby sa zvýšila životná úroveň a aby sa mali Slováci dobre na Slovensku, aby sa zamestnali aj ľudia z východu… Dôvodov je veľa, a preto pôjdem voliť.

Je na to viac dôvodov: 1. Slováci by si mali už konečne vládnuť sami. 2. SNS je stabilná strana, ktorá stojí na troch princípoch (národný, kresťanský, sociálny) a je to strana, ktorá vždy obhajovala záujmy Slovákov. 3. Aby nevládli strany, ktoré sú riadené z Bruselu a Sorosom a jemu podobnými. 4. V čase krízy netreba míňať energiu na riešenie pokynov z Budapešti, Slovensko má iné problémy, SNS sa postará o svojich občanov.
Myslím si, že ísť voliť je dôležité, keď už máme slobodu a slobodné voľby. Veď 40 rokov tu boli komunisti, nepáčilo sa nám to, chceli sme slobodné voľby – a teraz máme možnosť ísť voliť, tak by sme to mali využiť a myslieť na budúcnosť, veď ide o nás, mladých ľudí.

Pôjdem voliť, lebo mi záleží na budúcnosti Slovenska, slovenského národa a nie je mi ľahostajné, v akej krajine budú žiť moje deti. Chcem, aby mohli byť vždy hrdé na svoju krajinu a na svoj pôvod, a nie aby sa niekde vo svete hanbili povedať, odkiaľ sú a aby za to na nich ukazovali prstom, že sme len sluhovia Európy. Jediná šanca na zachovanie suverénneho, hrdého a celistvého Slovenska je voliť tých, ktorí nám ho zaručia.

Prečo? Preto, aby na Slovensku boli Slováci sami sebe pánmi – a nie niekto iný ich pánom….

Voliť pôjdem, lebo som hrdý Slovák, som hrdý na moju krajinu. Nechcem sa dožiť toho, že tu budú vládnuť zakrpatení Maďari. Slovensko je len naša zem, nech sa nám sem nik netlačí. To isté sa týka aj Rómov. Preto pôjdem voliť SNS.
Voliť pôjdem určite… A určite to bude SNS… Z mnohých dôvodov… Ten hlavný je, že som Slovenka… Bola som dlho v zahraničí a viem, čo pre mňa znamená moja krajina a o čo ide ľuďom v SNS. Preto budem voliť.

Prečo je dôležité ísť voliť? Odpoveď je: Pre všetko. Však všetko sa odvíja od toho, kto nám vládne. Ak budeme voliť maďarónske strany, tak si tu pomaly vytvoria ” Uhorsko” a my sa len jedného dňa zobudíme a budeme musieť “monďákať”. Voliť musíme aj preto, aby sa do parlamentu dostali strany, ktoré budú zastávať záujmy občanov a nie len tie svoje. Konečne by sme mohli mať vo vláde stranu, ktorá neberie politiku ako biznis.

Pôjdem voliť, pretože mi nie je jedno, kde žijem, a ako žijem. Nie je mi jedno, či nájdem v ordinácii lekára, alebo nie. Nie je mi jedno, koľko zarábam a kto za mňa o platoch rozhoduje. Nie je mi jedno, aké dane platím, koľko platíme za energie, vodu, plyn, teplo… Nie je mi jedno, či rozprávam po slovensky, alebo sa budem musieť dorozumievať rukami-nohami, ako občas na juhu Slovenska… Nie je mi jedno, že Rómovia majú čím ďalej väčšie a väčšie výsady. Nie je mi to jedno! Chcem zmenu, zmenu k tomu, čo tu teraz nie je! Idem voliť!

www.ipolitika.sk

Prečo ísť voliť? Slovensko sa nachádza v rozpadnutom stave, a to nielen ekonomicky ale aj kultúrne. Mladým chýba národné cítenie a nikoho nezaujíma, či máme svoje vlastné výrobky, svoj materinský jazyk všade na území SR a pod. Pretože ak sa človek na juhu SR nedohovorí s každým vo svojom jazyku (na úradoch!), tak to je problém. A problém je vo vláde. Avšak prečo by sme mali ísť predovšetkým voliť je to, že máme demokratické zriadenie. DEMOKRACIA = vláda ľudu. Svojimi hlasmi rozhodujeme o tom, kto sa dostane do vlády, kto bude náš zástupca. A v dnešnej dobe je to obzvlášť dôležité, lebo neúmerne nám rastú ceny takmer všetkého, zatiaľ čo v iných krajinách nerastú, rozpredáva sa majetok štátu, štát neprofituje, pretože nemá z čoho. Chýbajú nám štátne podniky, keďže štát je takisto ako jedna veľká firma, ktorá musí tiež nejak zarábať, no nie na svojich zamestnancoch – ľuďoch. Trochu som odbočil :) , každopádne toto sú problémy, na ktoré sa sťažujeme a nie sú jednoducho dobré. Preto ak chceme zmenu, neseďme doma, ale poďme k volebným urnám! Mrzí ma, že ja si to uvedomujem ako 20 ročný – a veľa oveľa starších ľudí vôbec…

Kedysi som bol ľahostajný, čo sa týka politiky, mal som všetko „na saláme“. V roku 2010 ma kamaráti vytiahli voliť, volil som Slotu, lebo sa mi páčili jeho výroky. Pochopil som, že politika nie je len o výrokoch, ale aj o skutkoch, a to pán Slota aj SNS robí – sledujem vašu činnosť na webe. To, čo nám tu zanecháva súčasný vládny zlepenec, je strašné. Som rád, že nemám dieťa, lebo neviem, ako by som ho vychoval v tejto situácii. Ísť k voľbám a dať hlas SNS je dôležité – pre nás i našu budúcnosť.

Dôvod je jasný – ak chceme v tomto štáte niečo zmeniť, je nutné ísť voliť a tým znížiť šancu, aby sa tam dostala tá háveď, ktorá je momentálne pri moci a robí väčší bordel, ako by sa patrilo… Je nutné obmedziť ich snahy, aby bolo na Slovensku povinnosťou úradovať vo viacerých jazykoch, keďže máme štátny len jeden, sú to zbytočné náklady a nijako to neprospieva nášmu národnému cíteniu, ani menšinám a ich snahe vzdelávať sa v slovenskom jazyku.

Pretože je to každého občianska povinnosť. Často sa ľuďom nechce ísť voliť a potom sa rozhorčujú, aká banda sa dostala k moci! Treba ísť k volebným urnám a podporiť jedinú skutočne národnú stranu, ktorej srdce tlčie pre národ. Aby si moc v našej krajine nerozdeľovali krysy z Mostu a im podobní. SNS bojuje, a bojuje aj v okovách, ktoré jej umelo vytvárajú iné strany. Preto sa 10. marca MUSÍME spojiť a ukázať, že 140 rokov SNS neznamená koniec tejto strany!

Dôvodom, prečo sa na voľbách zúčastním, je to, aby už konečne nastala na Slovensku zmena, ktorú Slovensko veľmi potrebuje. Nedokážem sa už pozerať na rozkrádanie a rozpredávanie štátneho majetku do rúk chamtivých zahraničných investorov, ožobračovanie už aj tak chudobných ľudí. SNS je jedinou správnou voľbou pre Slovensko, ktorá tu bola, je a vždy bude pre občanov Slovenska. SNS ako jediná ponúka riešenia. Nikdy nezapredala štát a občanov ako to spravili ostatné strany – len aby mohli nabaliť svoje vrecká. SNS ako jediná strana nemení názory a postoje k problémom ktoré sa dejú na Slovensku.. SLOVENSKO NUTNE POTREBUJE ZMENU A TOU JE SLOVENSKÁ NÁRODNÁ STRANA, ktorú PLNE podporujem a volím v marcových voľbách 2012!

SNS budem voliť kvôli slovenskému jazyku a kvôli potlačeniu kolaborantov.
Určite treba ísť voliť, lebo táto „chátra“, čo tu vládla, zbedačila národ, rozprúdila inflačnú špirálu – pomaly sme ako Uganda alebo Somálsko, čo tu narobili.

Voliť musíme ísť, lebo nie sme spokojní, ako všetky ceny v obchodoch stúpajú a my ledva zarobíme 310 eur, nájomné ani potraviny nie sú lacné, z čoho to máme platiť? Bohatí len bohatnú, chudobní stále chudobnejú. Treba voliť k lepšiemu a nenechať svoj hlas vo voľbách prepadnúť, lebo každý môžeme takto ovplyvniť zmenu k lepšiemu…

Voliť pôjdem predovšetkým z dôvodu, že mám po krk tohto nášho politického systému-nesystému. Tlačíme do politiky strany, ktoré sľubujú dekriminalizáciu marihuany, povolenie registrovaných partnerstiev a iné „sci-fi“ sľuby, ktorých splnenie je v kresťansky a konzervatívne postavenom Slovensku absolútne nereálne. Akoby sa zo Slovákov vytratili tradičné hodnoty ako vlastenectvo, úcta k tradíciám, a v podstate hrdosť na to, že sme Slováci. Práve tieto hodnoty sú však pre dobre fungujúci štát nepostrádateľné. Vo veľmi malej miere podporujeme zdravotníctvo, školstvo, vedu, dopravu… Namiesto toho v nejakej naivnej predstave pomôcť Slovensku a vlastne aj nám samým investujeme našu energiu a štátne prostriedky do rómskej menšiny. Nevieme pochopiť, že je to absolútne zbytočné. A pokiaľ si to neuvedomíme a nezačneme proti tomuto trendu bojovať bude Slovensko stále rovnako vykorisťované. Veď nie nadarmo sa hovorí, že reťaz je len taká silná, aký silný je jej najslabší článok. A my na Slovensku máme tých slabých článkov viac. Jednak sú nimi občania, ktorí parazitujú na iných, ale aj politické strany, ktoré s cieľom získať ich voličské hlasy týchto občanov podporujú. Je len na nás, do akých extrémov necháme vykorisťovanie nás samých zájsť. Či budeme naďalej podporovať tých, ktorí nás vedú na grécku cestu, alebo tých, ktorí chcú prospešné a perspektívne Slovensko. Preto považujem za dôležité na voľbách sa nielen zúčastniť, ale aj voliť racionálne – voliť SLOVENSKÚ NÁRODNÚ STRANU, nech už je tu konečne poriadok!!

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>