Politici nás majú za hlupákov, ktorých stačí opiť a naplniť im žalúdky – presvedčme ich o opaku

bekmatov_w www.ipolitika.sk

55 dní. Toľko ostáva do predčasných parlamentných volieb. Nastáva čas, kedy bude záujem o slovenského voliča najvyšší – politici v uhladených oblekoch sa na voliča budú usmievať z tisícov billboardov, na osobných stretnutiach sa bude podávať alkohol, guláš, o zábavné programy bude takisto postarané. Prvé príklady sú už známe – Fico ponúkne Drišľak či Michala Davida, SaS organizuje fašiangy a Most-Híd bude na svahoch ponúkať varené víno.

Ich cieľ je jednoduchý – zabudnime na všetky pochybenia politikov počas posledného roka a pol. Zabudnime na nesplnené sľuby z minulých volieb, na kšefty dohodené kamarátom, na neustále sa zhoršujúcu situáciu vás a vašich blízkych, či na nečinnosť najväčšej opozičnej strany.
Na tomto prístupe k ľuďom, môžeme vidieť ako nás politici vnímajú – ako stádo, ktorému stačí naplniť žalúdok gulášom a pálenkou, ponúknuť nejakú zábavu, prípadne sa s nami vyfotiť. A na oplátku čakajú, že my im 10. marca dáme svoj hlas. Sme naozaj takýto hlúpi a ľahko manipulovateľní?
My, komunisti, sme presvedčení  o opaku. Slováci nie sú hlúpi. Preto sa vás nebudeme snažiť opiť či zabaviť, ale naopak, budeme chcieť s vami diskutovať o vašich problémoch a o východiskách, ktoré ponúkame, príp. ktoré ponúkate vy – pretože veríme, že sa nerozhodujete podľa toho, ktorá strana vám ponúkla  chutnejší guláš, ale na základe toho, ktorá strana má podľa vás čo najvážnejší záujem zmeniť naše postavenie k lepšiemu.
www.ipolitika.sk
Spomeňme si, na koho sme počas uplynulých mesiacov nadávali – pri pive, pri správach, v čakárni nemocnice, v rade na úrade práce, či pri kupovaní zdraženého lístku na ceste do práce…
O 55 dní budeme mať ideálnu možnosť  vysporiadať sa s politikmi, ktorí nám už roky sľubujú dvojnásobné platy, stabilnú sociálnu situáciu a pod. Nenechajme si preto túto príležitosť uniknúť, nevoľme len „menšie zlo“. Práve takéto zmýšľanie im vyhovuje, pretože majú istotu, že sa do parlamentu dostanú.
JE NA ČASE, ABY SA NIEKTO ZASTAL AJ BEŽNÝCH ĽUDÍ !
Artur Bekmatov
zdroj: kss.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>