Polícia už pozná šialenca, ktorý zaútočil bombou na McDonalds v Košiciach

02_KDH_logo_basic_white rectangle_pozitiv_rgb www.ipolitika.sk

Polícia už pozná útočníka, ktorý minulý týždeň umiestnil nástražný výbušný systém naplnený klincami s elektronickým spúšťačom do plechového odpadkového koša pri vchode do prevádzky rýchleho občerstvenia McDonalds na Ulici protifašistických bojovníkov v Košiciach. Informoval o tom portál Čas.sk.

Zatknutie podozrivého z bombového útoku potvrdili viaceré policajné zdroje. Polícia o podrobnostiach o bomberovi verejnosť zatiaľ neinformovala. Na utorok má o prípade informovať médiá minister vnútraDaniel Lipšic a košická krajská policajná šéfka Jana Baranová.

www.ipolitika.sk

“Svojím konaním vydal ľudí do nebezpečenstva smrti alebo inej ťažkej ujmy, našťastie nikto nebol zranený,” uviedol po útoku policajný hovorca Szabó. Vyšetrovateľ PZ začal trestné stíhanie vo veci pre zločin všeobecného ohrozenia, za ktorý je trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

ZDROJ: kdh.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>