Občianska kampaň odborárov

hzds_logo www.ipolitika.sk

12. 01. 2012 - Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko (ĽS-HZDS) víta záujem Konfederácie odborových zväzov zúčastniť sa a aktívne sa zapojiť do predvolebnej kampane v súvislosti s blížiacimi sa predčasnými voľbami do Národnej rady SR.

ĽS-HZDS je toho názoru, že účasť KOZ na volebnej kampani ako jedného z kľúčových partnerov v sociálnom dialógu s vládou a zamestnávateľmi je predpokladom zdravého fungovania občianskej spoločnosti a názorovej plurality na Slovensku. Pozitívne vnímame aj úmysel vedenia konfederácie mobilizovať členskú základňu, keďže podľa odhadov sa hlási k odborovému hnutiu na Slovensku niekoľko stotisíc občanov. Je to sila, ktorú jednoducho nemožno opomenúť.

www.ipolitika.sk

Pre KOZ sú sympatické myšlienky a program subjektov so silným sociálnym cítením, medzi ktoré sa radí aj ĽS-HZDS, čo potvrdil prezident KOZ Miroslav Gazdík na sneme ĽS-HZDS v decembri 2011 v Ružomberku. Je prirodzené, ak odbory podporujú také politické strany, ktoré presadzujú záujmy svojich členov.

Odbor verejnej mienky ĽS-HZDS

 

zdroj: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>