Kauza Gorila – ďalšie kroky

gorila-3806i3806w300h225xyz1002 www.ipolitika.sk

Obsah materiálu s názvom Gorila, ktorý nám bol pred voľbami 2010 odovzdaný, bol natoľko šokujúci, že sme neverili jeho autentickosti. Obávali sme sa, aby sa SaS nestala súčasťou nejakej spravodajskej hry tesne pred voľbami.

Zvažovali sme podať v tejto veci trestné oznámenie a radili sme sa o tom s expertami. Jedným z nich bol aj redaktor Tom Nicholson (manžel Lucie Nicholson-členky strany SaS) ktorý uvedený materiál poznal a informoval nás, že ho už odovzdal polícii, avšak tá nekonala.
V tom čase sme si už boli vedomí toho, že Tom Nicholson čoskoro zverejní knihu, ktorej obsahom bude nielen celý materiál, ale i ďalšie zistenia. Požadujeme dôsledné vyšetrenie celej kauzy orgánmi činnými v trestnom konaní a taktiež zvolanie parlamentného Výboru pre obranu a bezpečnosť a iniciovanie poslaneckého prieskumu v SIS pre podozrenie z úniku utajovaných skutočností.

www.ipolitika.sk

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Kauza Gorila – ďalšie kroky

  1. veľkeé gorily hovorí:

    Dokedy nás budete oblbovať utajenými skutočnosťami,pre nás sú utajované aby sme sa nedozvedeli pravdu o vašich svinstvách páchaných na hlúpom národe a takých hlupákov čo sú na mariške potrebujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>