Johann Gudenus na návšteve SNS: FPŐ vyjadruje podporu priateľom zo SNS v marcových voľbách

Andrej-Danko-Johann-Gudenus-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 11. januára 2012 – Na pozvanie prvého podpredsedu SNS Andreja Danka dnes navštívil centrálu SNS v Bratislave viceprezident najpopulárnejšej rakúskej politickej strany FPŐ Johann Gudenus.

“Tešíme sa kooperácii s našimi priateľmi zo SNS. Dovoľte mi upozorniť, že s našimi národnými ideami chceme chrániť naše domoviny, naše vlasti, chceme, aby Európa bola miestom slobodných a suverénnych krajín. SNS želám v mene celej FPŐ úspech 10. marca vo voľbách. FPŐ bude podporovať aktivity SNS v predvolebnej kampani. Odovzdávam zároveň vám všetkým srdečné pozdravy od predsedu našej strany Heinz-Christiana Stracheho,” povedal Johann Gudenus.

www.ipolitika.sk

SNS začala spoluprácu s najpopulárnejšou rakúskou politickou stranou FPŐ pred rokom, uskutočnilo sa niekoľko rokovaní na najvyššej úrovni medzi predsedami oboch strán Jánom Slotom a Heinz-Christianom Strachem v Bratislave i vo Viedni. 4. 7. 2011 SNS a FPŐ v Bratislave podpísali Memorandum o priateľstve, porozumení a spolupráci.

Záznam z dnešnej spoločnej tlačovej konferencie Andreja Danka a Johanna Gudenusa nájdete aj na našom webe v TV SNS.

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>