Ján Slota: O pár mesiacov možno príde útok na Irán / Nové strany sú len marketingové produkty

Ján-Slota-tlač2-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 3. januára 2012 – Dlhoročné tradície považuje za výhodu svojej strany v porovnaní s novými subjektmi predseda SNS Ján Slota. “Kto je na Slovensku tradičnou stranou? Tradičná strana je na Slovensku len naša strana, ktorá tu existuje 140 rokov a jej program sa, čo sa týka generálnych cieľov, len veľmi málo zmenil. Z nových čias je najstaršou stranou, a to ani nie je strana, Kresťanskodemokratické hnutie,” zdôraznil. Čo sa týka strán, ktoré vznikli v posledných rokoch, Ján Slota ich považuje skôr za marketingové produkty. “Ľudia by si mali uvedomiť, ako sú ich mozgy vymývané, ako ich médiá zavádzajú. Niektorí, najmä tí jednoduchší ľudia, tomu dokonca veria,” povedal.

www.ipolitika.sk

V roku 2012 má nastať koniec sveta nielen podľa mayského kalendára, ale aj podľa Nostradama. Na otázku, ako hodnotí koniec mayského letopočtu, to poznamenal predseda SNS Ján Slota. “Osobne si myslím, že obrovské zvraty v podnebí, cunami, zemetrasenia, výbuchy sopiek… Čo, ak je na tom niečo pravdy? Keď napríklad vybuchne sopka, ktorá je v Yellowstonskom národnom parku, tak dovidenia. Vybuchuje, ak sa nemýlim, každých tristotisíc rokov a zhodou okolností už 340.000 rokov nevybuchla,” povedal Ján Slota. Ešte aktuálnejším nebezpečenstvom pre svet sú podľa neho samotní ľudia.

“Toľko nepokoja, čo je vo svete, aj táto celosvetová ekonomická kríza… Taká sa v histórii ľudstva vždy riešila vojnou,” povedal. Už pri zadlžení štátov viac ako 200 percent HDP podľa J. Slotu v minulosti hrozievali konflikty, dnes sú podľa neho mnohé štáty zadlžené omnoho viac. “Možno tu budeme mať o dva, o tri mesiace útok na jadrové reaktory v Iráne,” poznamenal predseda SNS.

Zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Ján Slota: O pár mesiacov možno príde útok na Irán / Nové strany sú len marketingové produkty

 1. koniec sveta nebude hovorí:

  Neviem, čím to je, ale ľudia na začiatku roka začínajú opäť blbnúť s koncom sveta, ktorý je údajne nahlásený na 21. decembra 2012. Zdôrazňujem, žiaden koniec sveta sa nebude konať a na druhý deň ráno sa zobudíme do 22. decembra 2012…

  Prehľad koncov sveta dľa mayskeho kalendára

  26.apríl 1493
  11.december 1614
  23.február 1753
  21.december 2012
  14.december 2116
  23. september 2129
  6. november 2220
  3. máj 2259
  4. apríl 2438
  14. august 2532

  21. decembrom končí len jeden zvytok. Zrejme sa ľahšie verí katastrofickým víziam konca sveta.

  Odporúčam si prečítať učebnicu chronológie, prípadne tento link

  http://www.astro.cz/clanek/4378

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>