Ján Slota ako šofér autobusu – splnil si detský sen?

Ján-Slota-vo-volebnom-spote-foto-z-nakrúcania2 www.ipolitika.sk

Bratislava, 21. januára 2012 – Predsedu SNS Jána Slotu onedlho uvidíte na televíznych obrazovkách ako vodiča autobusu. Prečo?

Ján Slota s úsmevom prezrádza, že okrem toho, že si splnil malý detský sen, do uniformy vodiča sa obliekol kvôli nakrúcaniu jedného z volebných spotov. „Bol to zaujímavý zážitok a ja verím, že tento odľahčený spot divákov prekvapí,“ povedal.

Hneď po zverejnení týchto fotografií sa v niektorých médiách už stihli objaviť účelové články, aby vyvolali podozrenia, že predseda SNS naozaj šoféroval autobus, hoci na to nemá vodičské oprávnenie. Predseda SNS na tieto lži médií reaguje: „Nemám na autobus vodičské oprávnenie – ani si ho neplánujem urobiť, autobus som reálne nešoféroval, zábery sme nakrúcali v odstavenom autobuse, počas jazdy ma zastupoval dablér – profesionálny vodič,“ vysvetlil Ján Slota.

www.ipolitika.sk

Spot uvidíte na obrazovkách všetkých slovenských televízií v druhej polovici februára, o niečo skôr Vás ním prekvapíme na www.sns.sk, sledujte.

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>