EXKLUZÍVNE: Rafael Rafaj na Facebooku ako ho nepoznáte!

Rafael-s-autom www.ipolitika.sk

Bratislava, 2. januára 2012 – Už sme Vás informovali, že čelných predstaviteľov SNS poznáte zväčša len dokonale upravených vo formálnych oblekoch alebo kostýmoch, ale na Facebooku ich nájdete uvoľnených, bez kravát a dovolia Vám nazrieť aj do súkromia. Pustil Vás už doň Ján Slota, Andrej Danko, Milada Belásová, najnovšie aj Rafael Rafaj.

Ak si pozriete nižšie fotografie a zaujíma Vás, kde sa fotografoval tento elegán pri krásnom veteráne a čo na veteránoch obdivuje a kam sa rád chodí lyžovať – dozviete sa to postupne na našom priestore na Facebooku! Prezradíme zatiaľ len to, že jeho fotografia v hokejovom drese pochádza z vlaňajších majstrovstiev sveta v hokeji v Bratislave, kam pravidelne chodil povzbudzovať slovenský tím.

www.ipolitika.sk

A pokojne sa ho na Facebooku pýtajte, čo Vás zaujíma, Rafael Rafaj Vám rád odpovie. Onedlho nájdete na Facebooku aj jeho úplne nové fotografie, ktoré práve vznikajú vo fotoateliéri Ivony Oreškovej!

Kliknite teda na našu značku Facebooku, nájdete tam v priestore SNS oveľa viac zaujímavostí a fotografií.

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>