Andrej Danko pre TA3: Ako naštartovať slovenskú ekonomiku?

Andrej-Danko-554-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 10. januára 2012 – Prvý podpredseda SNS Andrej Danko odpovedal na otázky TA3 o tom, ako naštartovať zaspávajúcu slovenskú ekonomiku. Dotkol sa pri tom aj téz našej predvolebnej kampane:

“Naštartovanie slovenskej ekonomiky úzko súvisí s vybudovaním infraštruktúry na Slovensku, čiže budovaním a dobudovaním siete diaľnic, ktoré dožívajúca vláda nezvládla posunúť ďalej. Treba rozbehnúť rozvojové programy pre našich podnikateľov – najmä stredných, keďže sú voči zahraničným neustále znevýhodňovaní. Absolútnou prioritou by mala byť podpora cestovateľského ruchu, turizmu – motivovať aj slovenských hoteliérov, ale aj obyvateľov, aby mysleli pri výbere dovolenky aj na krásne Slovensko a oddýchli si doma.

www.ipolitika.sk

Naštartovania pospávajúcej slovenskej ekonomiky sa určite dotkneme aj v témach našej predvolebnej kampane. Hlavným motívom predvolebnej kampane SNS síce bude absolútne zachovanie hrdého a svojbytného Slovenska v Európskej únii, odmietnutie centralizácie a islamizácie EÚ, no na domácom poli absolútna reorganizácia štátnej správy, opatrenia ako zdaňovanie monopolov, zavedenie energetickej a telekomunikačnej dane, aby sme mohli zvýšiť chatrný štandard dôchodcov a sociálne odkázaných skupín, ale aj vyfinancovať zdravotníctvo, školstvo a priniesť do všetkých rezortov rozvojové procesy – investičné programy na budovanie infraštruktúry – na dostavbu diaľnic a na podporu slovenských podnikateľov.,” povedal Andrej Danko.

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>