Andrej Danko: Hedviga Malinová ponížila Slovensko

A.-Danko-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 20. januára 2012 – Dožívajúca vláda rozhodla, že vyjadrí ľútosť Hedvige Malinovej, známej z doteraz neuzavretého prípadu spred niekoľkých rokov. Sme nesmierne zvedaví, čo bude v texte ospravedlnenia vlády SR Hedvige Malinovej – či to, že na Slovensku je naozaj možný akýkoľvek politický incident naťahovať celé roky a podliezať maďarským politickým stranám až tak, že sa vláda ospravedlní a ani nevie za čo, alebo či bude v ospravedlnení aj vyjadrenie ľútosti nad tým, že sú oveľa závažnejšie dodnes nedoriešené prípady na polícii, súdoch či Generálnej prokuratúre SR, no obetiam či poškodeným sa vláda neospravedlnila, ba ani sa ich prípadmi nezaoberá.

Je jasné, že Béla Bugár zneužíva svoje postavenie vo vládnej koalícii na tvrdé presadzovanie svojich požiadaviek a záujmov. V prípade Malinovej je teda zrejmé politikum a vláda SR sa pred Európskym súdom pre ľudské práva nesmierne zhadzuje už len tým, že pripúšťa možnosť ospravedlnenia, pretože tým priznáva vinu. Akú vinu??? Absurdné – prípad nie je došetrený, Malinová je obvinená z krivej výpovede, prípad rieši Generálna prokuratúra SR, prebieha trestné konanie, ale vláda, ktorá dnes už nemá mandát nikoho, si dovolí riešiť ospravedlnenie. SNS vyjadruje jednoznačný protest a vládu SR vyzýva, aby sa spamätala a nerobila nám ešte väčšiu hanbu v zahraničí, než ju už narobila!

www.ipolitika.sk

Týmto postojom vláda I. Radičovej totiž nielenže poškodila dobré meno vlastnej krajiny v zahraničí, ale aj priznala, že sme národ, ktorý ubližuje národnostnej menšine. Je to škandalózne! Navyše vláda hrubým spôsobom zasiahla do vyšetrovania, do kompetencií policajného zboru i prokuratúry a dehonestuje ich. Nečudujme sa potom, že nefunguje súčinnosť týchto orgánov, že tu nefungujú elementárne veci a Slovensko je v takom rozloženom stave, v akom je. Pozitívne je len to, že sa toto všetko deje tesne pred voľbami a občan si ľahko môže zhodnotiť, kto reálne bráni národ a národnú politiku na Slovensku, a kto sa naopak nezastaví pred ničím. Boh nás chráň od vlády Smeru a Hídu.

Andrej Danko, prvý podpredseda SNS

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Andrej Danko: Hedviga Malinová ponížila Slovensko

  1. [...] Ipolitika.sk, Andrej Danko: Hedviga Malinová ponížila Slovensko [...]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>