Ako si Lipšic prihrieva polievočku

hzds_logo www.ipolitika.sk

10. 01. 2012 - Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko (ĽS-HZDS) považuje rozhodnutie ministra vnútra Daniela Lipšica zriadiť špeciálny tím na Úrade boja proti organizovanej kriminalite za účelom „vyšetrenia“ megaaféry pod názvom Gorila za prázdne, alibistické a populistické gesto.

www.ipolitika.sk

ĽS-HZDS podotýka, že v spisoch odpočúvaných rozhovorov sa nachádzajú aj informácie usvedčujúce z úplatkárstva a korupcie predstaviteľov KDH. Za krokmi ministra vnútra môže byť teda len snaha zamiesť skutočnú pravdu pod koberec, aby občania – voliči tejto krajiny neodhalili korupčné praktiky a skutočnú tvár politikov a ich strán vrátane KDH. Nie je to práve Figeľovo hnutie, ktoré nominovalo do funkcie ministra zdravotníctva človeka, ktorý predtým pracoval pre finančnú skupinu, ktorá údajne ovláda slovenskú politiku a za finančnú podporu politických strán inkasuje lukratívne štátne zákazky a rozhoduje o nomináciách na vysoké verejné funkcie v tomto štáte? Je to naozaj len obrovská zhoda okolností?
Ľudová strana – HZDS nevidí relevantný dôvod, aby paralelne pôsobili dve od seba nezávislé skupiny kriminalistov, ktoré budú viesť tichú zákopovú vojnu, navzájom si škodiť a v konečnom dôsledku mariť vyšetrovanie. Je tiež otázkou, ako bude prokurátor a sudca vyhodnocovať ich závery a dôkazy, ak každý z tímov dospeje k inému výsledku? Ako by mal niekto cieľ spochybniť závery expertov a vniesť do kauzy ešte viac pochybností ako doteraz. V každom prípade však ide o kampaň a sebazviditeľňovanie sa Lipšica. Občania by nemali tieto podivné súhry okolností v marcových predčasných voľbách do parlamentu prehliadnuť.

Odbor verejnej mienky ĽS-HZDS

 

zdroj: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>